Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

W mojej pamięci utkwiły mi nieco inne zasady minimalnych wymagań, gdy przed logowaniem do aplikacji MO należało korzystać z sugestii podpowiedzi. Wydaje mi się, być może mylnie, że te 21 minimalnych symboli, stworzyło dosyć rozbudowaną wersję, albo ja to źle zinterpretowałem. A jak już przeszedłem ten proces, co i tak mnie zaskoczyło, to nie od razu wskoczyłem do appki. To jak długie hasło ma być, skoro niewielka modyfikacja poprzedniego nie przeszła? Nawet zmieniłem go wspak i nie było zgodne z sugestią zawartą na poniższym screenie:

17-01-2022 aplikacja MO 5.42.1.843717-01-2022 aplikacja MO 5.42.1.8437

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

@bronzub  hasło powinno mieć minimum 8 znaków, dalej masz wyszczególnione jakie znaki powinno zawierać to hasło, na przykład Slavekq#2 (ma minimum 8 znaków, dużą literę, małe litery, cyfrę, różne znaki, znak specjalny). 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

@bronzub  hasło powinno mieć minimum 8 znaków, dalej masz wyszczególnione jakie znaki powinno zawierać to hasło, na przykład Slavekq#2 (ma minimum 8 znaków, dużą literę, małe litery, cyfrę, różne znaki, znak specjalny). 

Anonim

Nie dotyczy

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

Jeśli chodzi o hasło do MO jedyne co mogę o nim powiedzieć to fakt, że regularnie go zapominam 😅 Jak mnie wywali z aplikacji albo muszę skorzystać z wersji na przeglądarkę to zwykle kończy się odzyskaniem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

@slav72 , matematycznie nic mi nie pasuje. Mam testować, by się przekonać? Mogę się poświęcić😁 Poprzednie, już wspak, nie weszło. Dziwne dla mnie jest też to, że do tej pory nie miałem problemów i nawet się w innym temacie pochwaliłem, że śmiga. No i masz-zonk!


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

@Anonim  ja w apce MO mam ustawione logowanie za pomocą biometrii (odcisk palca) i pomocniczo PIN (4 cyfry).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

@slav72 , PIN musiałem w jakimś momencie, nie pamiętam w którym, także wklepać, ale już po zalogowaniu. To już dawno temu sobie ustawiłem w poprzednich wersjach.

Anonim

Nie dotyczy

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

@slav72 to jakiś sposób na aplikację pozostaje jeszcze kwestia dostępu przez przeglądarkę. Tu już się nie przeskoczy. 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła


@Anonimnapisał(-a)

Jeśli chodzi o hasło do MO jedyne co mogę o nim powiedzieć to fakt, że regularnie go zapominam 😅 Jak mnie wywali z aplikacji albo muszę skorzystać z wersji na przeglądarkę to zwykle kończy się odzyskaniem.


@Anonim , po udanym logowaniu, nie wpuściło mnie na smartfonie na appkę, ale na konto MO i poczułem się, jakbym był w webowej przeglądarce. A ja chciałem rozejrzeć się po appce MO, więc się wylogowałem i z nowym hasłem polukałem, co mam za nowinkę w ofercie dla mnie.

Anonim

Nie dotyczy

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła

@bronzub ja też wole apke. Jest czytelna i wogole dla mnie wygodniejsza. Czekam na moment aż będzie wiernym odbiciem tego co na WWW. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Minimalne wymagania do przypomnienia hasła


@Anonimnapisał(-a)

@slav72 to jakiś sposób na aplikację pozostaje jeszcze kwestia dostępu przez przeglądarkę. Tu już się nie przeskoczy. 

 


@Anonim  no niestety przez przeglądarkę już tak się nie da, tam mam hasło według wzoru z pierwszego postu @bronzub , a na sklerozę menadżera haseł 😁