Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Miesięczny limit Google Play


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Miesięczny limit Google Play


@mabud73napisał(-a)

Głęboki oddech Panowie. Do rzeczy. @CukrowyCudak, rozumiem że postępowałeś zgodnie z pomocą sklepu?Screenshot_2019-01-06-21-55-31.png

 

 

Spróbował bym też resetu telefonu do fabryki... trochę z tym zachodu, ale często same błędy w aplikacji robią pod górkę i często ciężko zdiagnozować o co "kaman". Spróbuj też założyć nowe konto. Warto pokombinować z kilkoma sposobami...



Przeczytałem to co podał kolega wyzej, ani słowa o limitu, fabryke zrobiłem na prośbę konsultanta, wyczysciłem pliki cache, probowalem w supporcie google play, warunki polityki google, polskie prawo elektroniczne,, 6000 pln w polsce miesiecznie, badz 35zl dziennie, JESLI NIE USTALAŁES LIMITU WIEMSZEGO". Dlatego koniec dyskusji, prosze o zamkniecie.

 

Moj pierwszy i ostatni post na tej stronie. Rady zeby wpisac sobie w google albo zaplacic kartą to co drugi post. Żegnam. 

Anonim

Nie dotyczy

Miesięczny limit Google Play

Ja znalazłem rozwiązanie z problemem zakupów przez inną osobę z forum tutaj


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Miesięczny limit Google Play

Tutaj juz coś konkretnego, fajnie ze pogrzebałeś ale wszystko to robiłem z *900 i faktycznie nigdzie tego nie opisałem. Uprawnienia nadawałem i czyaciłem całkowicie. I faktycznie unisłem sie okropnie jak ostatni cham, ale złóżmy na przemeczenie. Dajmy spokoj, poczekam 2 tygodnie na nowy limit... To juz męczące. 

Anonim

Nie dotyczy

Miesięczny limit Google Play

@CukrowyCudak, cieszy mnie, że doceniasz, bo jednak nikt nie chce Ciebie skrzywdzić, tylko pomaga z czystej dobroci i poświęca swój czas. Kotka, razem z hamakiem wykąpię w najbliższym, dostępnym salonieEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Miesięczny limit Google Play

Jeszcze raz przeprwszam. Obiecuje wiecej nie nachodzic waszego forum. Nerwica zdiagnozowana nie jest dobrym towarzyszem rozmowy. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Miesięczny limit Google Play

Tutaj nie zamykamy tematów. Poza tym na pomoc można liczyć, ale nie licz na to że każdy ot tak bedzie tu miał na wszystko złoty środek. W większości przypadków, są to problemy jednostkowe i indywidualne, a więc i potrzebują takiego podejścia. Powodzenia w zażegnaniu problemów z GP... fajnie byłoby jak byś jednak zajrzał, po ewentualnym rozwiązaniu niejasności i opisał co i jak...

 

 

W przyszłości gdyby ktoś szukał jaki jest limit w Sklepie Play: https://www.orange.pl/view/plac-z-orange