Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam problem z połączeniami przychodzącymi, pomocy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Mam problem z połączeniami przychodzącymi, pomocy

Witam, problem pojawił się z dnia na dzień, od dwóch dni mam problem odnośnie połączeń przychodzących, nawet nie ma sygnały tylko połączenie zostaje przerwane. Nikt nie może się do mnie dodzwonić, dochodzą do mnie smsy ja też mogę do kogoś normalnie dzwonić (sieć mam ustawioną na LTE  zawsze tak miałam). Nie mogłam się wcale dodzwonić na infolinie, więc trochę pokombinowałam i w ustawieniach zmieniłam na 3G, już działa "niby", ale dane kom  to jakaś porażka jest o 10x gorzej niż było.. do tej pory było dobrze więc nawet nie wiem jaki może być tego powód.. miał ktoś już tak, lub jest w stanie mi jakoś pomóc? 

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19385
  • 56019
  • 761

Mam problem z połączeniami przychodzącymi, pomocy

@Alaland skoro przełączone zostało na 3G i telefon zadziałał, to może być problem z nadajnikiem na paśmie LTE.

Sprawdź jeszcze telefon i kartę SIM. Włóż do innego telefonu i sprawdź działanie usług, do obecnego włóż inną kartę SIM i sprawdź połączenia. Wyeliminuje to ewentualne uszkodzenia karty SIM lub telefonu.

Anonim

Nie dotyczy

Mam problem z połączeniami przychodzącymi, pomocy

@Alaland  sprawdź w innej lokalizacji po LTE, jak będą przychodząc połączenia, to lokalny nadajnik LTE ma usterkę lub coś na nim robią, można dopytać w bok Orange i zrobić zgłoszenie. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3310
  • 7896
  • 147

Mam problem z połączeniami przychodzącymi, pomocy

Wykonaj restart telefonu (wył/wł). Problem prawdopodobnie z telefonem, dlatego sprawdź także kartę SIM w innym urządzeniu.

Połączenia w LTE jeśli masz telefon, który obsługuje VoLTE, czyli rozmowy na LTE. Większość rozmów idzie po 3G/