Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Love przeniesienie numeru z pakietu

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Love przeniesienie numeru z pakietu

Witam. Posiadam pakiet orange love. Chce moj główny numer przenieść do innej sieci a nr internetowy zeby wygals z dniem zakończenia umowy lojalnościowej.  Czy podczas przenoszenia jednego nr drugi z automatu wygasnie czy muszę złożyć wypowiedzenie? Jesli tak to jaki wzor wypowiedzenia ? Bo ani w salonie ani przez tele nie chcą pomoc . 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Love przeniesienie numeru z pakietu

Dla wszystkich na przyszłość. Jeśli chcesz rozwiązać orange love i zatrzymać swoj numer , przenies numer do innej sieci i złóż wypowiedzenie umowy na pozostałe numery w salonie orange. I z głowy. Numer zostaje .

Jest jeszcze opcja aneksu do umowy .Ale nie bawiłem się w to gdyż przedstawiana mi oferta była bardzo slaba. 15gb reszta bez limitu 55zl. Drogo. Przeszedłem do konkurencji i dostałem 31  gb reszta bez limitu  za jedyne 28zl . Do tego umowa na ile chcesz. Orange pomyślcie nad jakas nowa atrakcyjna oferta !!!.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Love przeniesienie numeru z pakietu

@loola_124 teoretycznie powinno być, że jak numer przeniesiesz do innej sieci, to pakiet OL powinien z automatu zakończyć umowę. Ja w takiej sytuacji dodatkowo w salonie złożyłem w salonie wypowiedzenie umowy. Druki na zakończenie umowy mają w salonie i można bez problemu takie rozwiązanie umowy tam złożyć.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Love przeniesienie numeru z pakietu

Zlozyles wypowiedzenie całego pakietu tak? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Love przeniesienie numeru z pakietu

@loola_124 dokładnie, a nawet zrobiłem w ten sposób, że przeniosłem numer komórkowy i internetowy do konkurencji. Trzeba tylko pilnować dat, aby się zgadzały z końcem umowy. Podobno numeru internetowego nie da się przenieść, ja to zrobiłem, przeniosłem do oferty na kartę, numer komórkowy utrzymałem, a internetowy sam wygasł.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Love przeniesienie numeru z pakietu

@loola_124 numery przenosiłem do fioletu, ponieważ tam najkrócej trwa składanie wniosku o przeniesienie, potem poszedłem do salonu Orange, złożyłem wypowiedzenie umowy.

Następnego dnia dzwoniłem do obu operatorów, aby się upewnić, czy wszystko przebiegło prawidłowo i czy numery z konkretną datą zostaną przeniesione. Warto sprawdzać, bo czasami jakieś dziwne rzeczy się dzieją i w dniu przenoszenia zostajemy zaskoczeni niemiłą sytuacją. Oczywiście wtedy operator na operatora składa, że to jego wina, a my zostajemy z zablokowanym numerem.

Ponieważ ja sprawdzałem, u mnie zakończenie umowy, jak i przenoszenie numerów przebiegło bez zakłóceń.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Love przeniesienie numeru z pakietu

Dzięki za info. Złożyłem juz zlecenie na przeniesienie numeru , dzis odwiedze salon orange i zloze wypowiedzenie  z CALEGO PAKIETU ORANGE LOVE . 

Podsumowując złożyć wypowiedzenie na caly pakiet. Nie na sam numer internetowy..

Dzięki za pomoc . 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Love przeniesienie numeru z pakietu

@loola_124 tak ja zrobiłem. Data wypowiedzenia ma być taka sama, jak data przeniesienia. Dobrze jest też monitorować całą sprawę, aby nie być zaskoczonym w dniu przeniesienia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Love przeniesienie numeru z pakietu

Obawiam się, że nie złożysz wypowiedzenia dla Love bez numeru komórkowego, który był w pakiecie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Love przeniesienie numeru z pakietu

Właśnie dostałem potwierdzenie,  że zaakceptowano i przeniesienie numeru nastapi z dniem zakończenia umowy lojalnościowej. Teraz dla pewności podrzucę do salonu wypowiedzenie na cały pakiet love i zegnam . 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Love przeniesienie numeru z pakietu

Dla wszystkich na przyszłość. Jeśli chcesz rozwiązać orange love i zatrzymać swoj numer , przenies numer do innej sieci i złóż wypowiedzenie umowy na pozostałe numery w salonie orange. I z głowy. Numer zostaje .

Jest jeszcze opcja aneksu do umowy .Ale nie bawiłem się w to gdyż przedstawiana mi oferta była bardzo slaba. 15gb reszta bez limitu 55zl. Drogo. Przeszedłem do konkurencji i dostałem 31  gb reszta bez limitu  za jedyne 28zl . Do tego umowa na ile chcesz. Orange pomyślcie nad jakas nowa atrakcyjna oferta !!!.