Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy będzie dostępny Red Magic 7 Pro 1TB w ofercie abonamentowej?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Kiedy będzie dostępny Red Magic 7 Pro 1TB w ofercie abonamentowej?

Witam. Niestety z części usług musiałem zrezygnować i przenieść do innego usługodawcy ponieważ dostałem dodatkowe kilka miesięcy za darmo z niższym abonamentem telefonicznym za kartę SIM. Ale część usług pozostawiłem póki są dla mnie jeszcze atrakcyjne. Zobaczymy jak będzie za kolejne dwa lata.

Jednak temat dotyczy czego innego a mianowicie urządzenia jakim jest Smartfon. Czy wiadomo już czy będzie możliwość podpisania umowy abonamentowej z telefonem Red Magic 7 Pro a jak tak to kiedy?

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kiedy będzie dostępny Red Magic 7 Pro 1TB w ofercie abonamentowej?

@Marianeczek oferty ze smartfonami ciągle się zmieniają, więc trzeba na bieżąco obserwować, najlepiej sklep internetowy Orange:

https://www.orange.pl/esklep/telefony-i-urzadzenia


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Kiedy będzie dostępny Red Magic 7 Pro 1TB w ofercie abonamentowej?

Zadałem pytanie czy jest tu ktoś 'Wszechwładny' żeby mi napisać kiedy i czy kiedykolwiek w ofercie będzie Red Magic 7 Pro w wersji z 1TB na dane użytkownika a dostałem niekonkretną odpowiedź. Lepszą odpowiedzią byłoby, że na razie nie macie wiedzy na ten temat. Ale i tak dziękuję za odpowiedź.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kiedy będzie dostępny Red Magic 7 Pro 1TB w ofercie abonamentowej?

@Marianeczek tu tylko użytkownicy użytkownikom pomagają, więc nikt z użytkowników nie będzie wiedział, kiedy Orange jakie smartfony wprowadzi, bądź nie wprowadzi do oferty.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy będzie dostępny Red Magic 7 Pro 1TB w ofercie abonamentowej?


@Marianeczeknapisał(-a)

Zadałem pytanie czy jest tu ktoś 'Wszechwładny' żeby mi napisać kiedy i czy kiedykolwiek w ofercie będzie Red Magic 7 Pro w wersji z 1TB na dane użytkownika a dostałem niekonkretną odpowiedź. Lepszą odpowiedzią byłoby, że na razie nie macie wiedzy na ten temat. Ale i tak dziękuję za odpowiedź.


Na Blogu Orange dopytaj, prędzej odpowiedź dostaniesz, tu nikt takiej wiedzy nie ma. 

Możesz też pomysł zrobić, może Orange się zainteresuje 😎

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy będzie dostępny Red Magic 7 Pro 1TB w ofercie abonamentowej?

Na forum jak się okazało pojawiają pracownicy to na pewno nikt aż tak ,, Wszechwładny".  Zresztą zakładam się, że nawet takie osoby przed pójściem oficjalnej komunikacji też pisać o tym nie mogę. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Kiedy będzie dostępny Red Magic 7 Pro 1TB w ofercie abonamentowej?

Myślałem, że to forum jest istotne dla samego Orange dlatego tu napisałem. Dziękuję za odpowiedzi.