Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KOSZTY PONAD ABONAMENT: USŁUGI ELEKTRONICZNE


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

KOSZTY PONAD ABONAMENT: USŁUGI ELEKTRONICZNE

Nie dawno na moim koncie orange przy fakturze pojawila sie kwota ponad abonament w wysokosci 221 zł.

Jest to jakas usluga elektroniczna w ktorej sa wyszczególnione pozycje zakupu jakis aplikacji na google ktorych wogole nie kupowalem... A usluge elektroniczna wylaczalem juz dwa razy na swoim koncie 


02.jpg
5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

KOSZTY PONAD ABONAMENT: USŁUGI ELEKTRONICZNE

@Christos83 zakładałeś blokady na usługi elektroniczne?

Jeżeli blokada była założona, to masz podstawę do reklamacji i zwrot kosztów niewłaściwie naliczonych. Złóż reklamację na infolinii: 510 100 100.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

KOSZTY PONAD ABONAMENT: USŁUGI ELEKTRONICZNE

Miałem juz taka sytuacje 2 razy tylko ze wtedy naliczylo mi nie cale 10 zł i dwa razy wyłączałem usluge ktora jak widac znowu jest aktywna i tym razem naliczylo o wiele wiecej.  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

KOSZTY PONAD ABONAMENT: USŁUGI ELEKTRONICZNE

@Christos83 w takim wypadku zglos reklamacje na https://www.orange.pl/view/kontakt# i domagaj sie zwrotu.

 

Masz moze zainstalowana gre Coin Master? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

KOSZTY PONAD ABONAMENT: USŁUGI ELEKTRONICZNE

@Christos83 czy w ostatnim czasie przedłużana była umowa? Zauważyłem, że czasami po przedłużeniu blokady są wyłączane i trzeba ponownie założyć. Warto też co jakiś czas sprawdzić na koncie Mój Orange, czy są aktywne blokady.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

KOSZTY PONAD ABONAMENT: USŁUGI ELEKTRONICZNE

nie mam żadnych gier

Przy przedłużeniu umowy faktycznie nie ktore uslugi sie przestawily i trzeba bylo aktywowac je od nowa.

Ale umowe przedłużałem 2 lata temu a sytuacje ktora opisalem zdarzyla sie 3 razy od Czerwca tego roku

_______________

* Scalenie postów – moderator Kinga