Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki czas oczekiwania na zamówienie Lenovo Tab2 A10 + ZTE MF 283 z internetem mobilnym


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jaki czas oczekiwania na zamówienie Lenovo Tab2 A10 + ZTE MF 283 z internetem mobilnym

Witam, w sklepie on-line orange zrobiłem zakup Lenovo Tab2 A10 + ZTE MF 283 z internetem 15 września za pośrednictwem konsultanta. Dzisiaj jest 28 wrzesień i ni widu ni słychu. Nie jestem przyzwyczajony do tak długiego oczekiwania na załatwienie sprawy. Na stronie orange znalazłem zakładkę sprawdź status, który od kilku dni brzmi:

realizowane po weryfikacji ręcznej. Jeśli poszedłbym do punktu obsługi 15 września to załatwiłbym od ręki tą sprawę, zamiast on-line? Co robić?
2 ODPOW. 2

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Jaki czas oczekiwania na zamówienie Lenovo Tab2 A10 + ZTE MF 283 z internetem mobilnym

Zadzwoń na numer sklepu internetowego i podaj numer zamówienia,sprawdzą co się dzieje.Tutaj w tej sprawie raczej nikt Ci nie pomoże.
Anonim

Nie dotyczy

Jaki czas oczekiwania na zamówienie Lenovo Tab2 A10 + ZTE MF 283 z internetem mobilnym

@ArizonaPL nie dziwię się Tobie, mija prawie dwa tygodnie. Myślę że jednak coś gdzieś "stanęło". Tak jak pisze kolega skontaktuj się z działem odpowiedzialnym za sprzedaż on-line i niech przeanalizują co się stało. Ja bym walczył też o jakąś symboliczną rekompensatę.