Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm

Witam zamówiłem ostatnio światłowód na firmę i pani przedstawicielka poinformowała mnie że opłata za dom jednorodzinny nie bedzie naliczana to okey zobaczymy lecz całkowita kwota która wyszła i jaką dostałem w informacji od pani to 81,90zł i nie mam pojęcia czy to netto czy brutto i co jest w to wliczane.
czy jakies rabaty są wliczane gdy bierze się internet na firme, i czy są jakieś dodatkowe opcję (płatne) które mozna wyłączyć? bardzo zależy mi na najniższej cenie za światłowód 600/100.

i własnie chciałbym sie dowiedzieć co może zawierać ta kwota gdy własnie  nie jest wliczana opłata za dom jednorodzinny?

 

i do tego, czy mogę zmienić warunki umowy gdy przyjedzie monter? (umowa na 24 mies)

lub złozyć reklamację i rezygnację czy bedzie kara?

 

________________
* Przeniosłem z działu Internet domowy + doprecyzowałem temat wątku + scaliłem wpisy – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5480
  • 184

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm

Arti_Kn_Pl_0-1683442829455.png

 

Cena netto, Internet firmowy M w skład którego wchodzą wsparcie zdalne + dwie wybrane usługi,

ale jeszcze opłata za modem 4,01 netto i ewentualnie opłata za świadczenie usługi na łączu innego operatora 4,01 netto, jeśli to łącze nie jest Orange (nie mylić opłaty za domek - to coś innego).

 

Arti_Kn_Pl_1-1683442928741.png

Oczywiście jeśli najtaniej to możesz wziąść usługę bez żadnych dodatków wtedy cena to 56,90 zł netto

plus opłaty j.w.

Umowy u technika nie zmienisz, możesz jedynie odmówić instalacji wtedy umowa zostanie anulowana, nawet jak została podpisana. Bez żadnych kar.

Konsultant jednak bez paczki M czy innej może nie chcieć Ci dać rabatu na ten domek. Choć może i w niczym to nie przeszkadza.

 

https://www.orange.pl/view/internet-firmowy-ze-wsparciem

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3780
  • 19

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm

Nie powiem Ci dokładnie co jest w tej ofercie. Pytanie jak Tobie ją skonfigurował. Tak przykładowo wygląda jakby to zrobić u mnie (to akurat na sieci innego operatora). To w opcji do 600 bez żadnych dodatków). 

 

Screenshot_2023-05-07-00-28-32-339_com.android.chrome.jpg

Czyli opłata abonamentowa. Od tego odjęte rabaty za zgody marketingowe i logowanie na MO. Doliczone dopłaty za dzierżawę Funbox i za to, że usługa na łączu innego operatora (nie wiem jak jest u Ciebie). Tu wszystko ceny brutto.

 

U montera nie zmienisz warunków umowy. On przywozi już gotowe wygenerowane dokumenty i ma podpiąć usługę.

 

Jeśli będzie coś innego na dokumentach możesz ich nie podpisać (nie ma żadnych konsekwencji) i złożyć reklamacje aby mieć takie o jakich mowa.

 

Po podpisaniu umowy również możesz oczywiście reklamować. 

 

Nadmienie, że w zawarciu umowy na odległość zawsze masz prawo odstąpienia w terminie 14 dni od podpisania. Wtedy płacisz tylko aktywację (jak wybrałeś opcję aktywacji od razu a domyślam się, że tak) i proporcjonalnie za czas kiedy korzystałeś. 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm

@Fade1224  przecież powinieneś dostać dokumenty w formie elektronicznej zawierające umowę, cennik, zawartość przedstawionej oferty, my tu na forum nie mamy wglądu do Twojego konta, umowy i nie wiemy co Ci przedstawił konsultant...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3780
  • 19

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm

@slav72 jeżeli to umowa z dostawą partnerem technicznym to dostał na e-mail regulaminy, ogólny cennik i inne ale bez podsumowania warunków umowy na którym będzie widać co konkretnie wybrał. 

 

________________
* Wpis poddałem edycji – moderator Michał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5480
  • 184

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm

Arti_Kn_Pl_0-1683442829455.png

 

Cena netto, Internet firmowy M w skład którego wchodzą wsparcie zdalne + dwie wybrane usługi,

ale jeszcze opłata za modem 4,01 netto i ewentualnie opłata za świadczenie usługi na łączu innego operatora 4,01 netto, jeśli to łącze nie jest Orange (nie mylić opłaty za domek - to coś innego).

 

Arti_Kn_Pl_1-1683442928741.png

Oczywiście jeśli najtaniej to możesz wziąść usługę bez żadnych dodatków wtedy cena to 56,90 zł netto

plus opłaty j.w.

Umowy u technika nie zmienisz, możesz jedynie odmówić instalacji wtedy umowa zostanie anulowana, nawet jak została podpisana. Bez żadnych kar.

Konsultant jednak bez paczki M czy innej może nie chcieć Ci dać rabatu na ten domek. Choć może i w niczym to nie przeszkadza.

 

https://www.orange.pl/view/internet-firmowy-ze-wsparciem

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm

Czy można wyłączyć to w trakcie trwania umowy

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5480
  • 184

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm


@Fade1224napisał(-a)

Czy można wyłączyć to w trakcie trwania umowy

 


Nie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm

Czy mogę zadzwonić do przedstawiciela u którego zamawiałem i po prostu prosić o anulowanie? I wtedy zamówić jeszcze raz


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3780
  • 19

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm

@Fade1224 nie musi to być dokładnie ten przedstawiciel (chodź jak masz kontakt to jak najbardziej może) i zgłosić anulowanie. Dopiero jak to się przetworzy (a chwilę to trwa) można złożyć nowe. Ja proponuję z wysyłką e-umowy na e-mail. Od razu masz czarno na białym warunki.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9025
  • 45

Jaka jest cena za światłowód 600/100 dla firm

@Fade1224 wszystkie interesujące Cię kwestie mozesz a nawet powinieneś wyjaśnić na infolinii. Pisanie tutaj nie ma sensu bo nikt z nas nie ma wglądu do umowy ani nie wie co zamawiałeś jak zamawiałeś i co uzgodniłeś z konsultantem.