Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zmienić język w poczcie głosowej telefonu stacjonarnego

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Jak zmienić język w poczcie głosowej telefonu stacjonarnego

Szukam informacji, jak zmienić język poczty głosowej w telefonie stacjonarnym. Ściśle - to taki telefon stojący na stole - bez karty SIM tylko na kablu - a nie komórkowy w opcji stacjonarnej.

Mój szwagier jest niewidomy i ma taki telefon. Zadzwonił do mnie, że coś wcisnął i język przestawił się na angielski, a on angielskiego nie zna.

Próbuję się dowiedzieć, na jaki numer zadzwonić i jakie kolejno wcisnąć cyfry, żeby przestawić język z powrotem na polski. Jak ja do niego dzwonię, to też mi się zgłasza po angielsku.

Znajdowane w internecie informacje dotyczą tylko telefonu z kartą SIM - wyślij sms ... itp.

Proszę o wskazówki - najlepiej krok po kroku, bo ja nie mam telefonu stacjonarnego.

Co mam przekazać opiekunce szwagra, jak przyjdzie (bo ona widzi i zapisze sobie co ma zrobić).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Jak zmienić język w poczcie głosowej telefonu stacjonarnego

@Ekert Cześć. Nie musisz nic usuwać. Zadzwoń na numer poczty głosowej 19555 z tego numeru. Pod 7 jest wybór opcji języka.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak zmienić język w poczcie głosowej telefonu stacjonarnego

@Ekert  Witam wyłącz pocztę głosową a potem znów aktywuj  ją i powinna fabrycznie sama wybrać polski język .
w linku co nie co o poczcie

https://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4002371445,title,Poczta-Glosowa-telefonia-stacjonarna,articl...


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Jak zmienić język w poczcie głosowej telefonu stacjonarnego

@Ekert Cześć. Nie musisz nic usuwać. Zadzwoń na numer poczty głosowej 19555 z tego numeru. Pod 7 jest wybór opcji języka.

 

Pozdrawiam


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Jak zmienić język w poczcie głosowej telefonu stacjonarnego

Dziękuję Seba - ale jak ten człowiek nie zna angielskiego... Jak wciśnie 7, to co usłyszy? Co dalej będzie musiał zrobić?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Jak zmienić język w poczcie głosowej telefonu stacjonarnego

@Ekert Albo pod 1 lub pod dwójką będzie język polski. Powiem Ci, że niestety nie pamietam konkretnie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Jak zmienić język w poczcie głosowej telefonu stacjonarnego

Bardzo ci jestem wdzięczny. Zadziałało od razu - polski jest pod 1.

Wyobraź sobie, że dzwoniłem do Orange. Najpierw kobieta mi tłumaczyła, że trzeba wysłać jakieś kody smsem, jakby nie rozumiała, co to jest telefon stacjonarny. Potem mnie przełączyła do działu technicznego, gdzie mi poradzili, żeby wyłączyć pocztę i włączyć ponownie. Że się język ustawi sam jako polski. Nieprawda - nic się nie zmieniło, bo to dotyczy tylko pierwszej konfiguracji poczty.

Wniosek? Jesteś mądrzejszy od nich i cieszę się, że szybko odpowiedziałeś na mój post. A jeszcze bardziej dziękuje ci mój szwagier. 
Pozdrawiam cię serdecznie.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Jak zmienić język w poczcie głosowej telefonu stacjonarnego

@Ekert Bardzo mnie to cieszy, że mogłem pomóc. Wszystkiego dobrego dla szwagra i Ciebie :).