Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 50
  • 0

Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love

Tak dokładnie, sami mi to zasugerowali i tak tym tokiem myślenia poszedłem. 😄 Nie wiem, może za chwilę złożę wniosek o przeniesienie numeru u innego operatora... chociaż teraz to już jestem zakręcony. Mam wrażenie, że reguły tej gry nie są jasne dla samego Orange.

 

 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love

@delltop , jak zaproponowali Ci przejście na kartę, to nie rób nic. Daj znać jak już numer będzie w ofercie na kartę. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 50
  • 0

Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love

Wracam... pomęczę Was jeszcze trochę. 😁

 

Jeszcze raz w skrócie jak komuś nie chce się czytać:

Mam Orange Love (internet, tv, nr komórkowy, nr stacjonarny).

Umowa już na czas nieokreślony.

 

Chcę jak najszybciej się wydostać z Orange Love i utrzymać numer komórkowy.

 

22.07.2022 pan konsultant na czacie przyjął zgłoszenie o przeniesienie numeru z Orange Love do ich oferty na kartę. Sam mi napisał, że będzie w tej sprawie kontakt emailowy/telefoniczny jak najszybciej bo oznaczył sprawę jak Pilne, ale jednak może to potrwać do 7 dni.

 

Co drugi dzień kontaktuję się z Orange i słyszę, że 7 dni to 7 dni, proszę czekać.

Przed chwilą rozmawiałem na czacie z Panią Angelą i już nie "do 7 dni" tylko 7-14 dni...

 

Nie mam pojęcia kiedy mój numer zostanie przeniesiony i do kiedy będę opłacał usługi OL...

 

Na chwilę obecną mój okres rozliczeniowy kończy się za 8 dni.

Niczego w sumie nie wiem, a nie uśmiecha mi się płacić za dwa kolejne okresy rozliczeniowe bo pewnie nie zdążą rozpatrzyć zgłoszenia w ciągu tych 8 dni (tzn. ja w to już nie wierzę bo jaką ma pewność, że bez mojego nacisku oni się odezwą).

W załączniku screen z mojej ostatniej rozmowy na czacie Orange.

 

 

Powiedzcie mi, czy ja mogę wycofać to zgłoszenie i złożyć wniosek o przeniesienie numeru do innego operatora z jakąś dowolną datą czy co zrobić by jak najszybciej się uwolnić od Orange (albo przynajmniej dobrnąć do sytuacji gdzie będę na 100% pewien terminów co kiedy się wydarzy i za co jeszcze będę musiał płacić).


rozmowa.png

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love

@delltop napiszę jak ja zrobiłem z OL. Poszedłem do konkurencji, złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z konkretną datą, potem za kilka minut poszedłem do salonu Orange i złożyłem wypowiedzenie. Przeniesienie przebiegło bez problemu, numer zachowany, umowa na OL rozwiązana.

Na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się, tylko poszedł do konkurencji i już złożył wniosek o przeniesienie numeru. OL zostanie i tak rozwiązany z tytułu rozerwania usług. Oczywiście wszystko monitorowane. Potem bym się zastanowił, czy przenieść numer do Orange na kartę, czy zostawić numer u konkurencji.

Często korzystam ze strony:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange

która umożliwia w łatwy i szybki sposób przeniesienie numeru do Orange na kartę bez koniecznego nawiedzania salonu. Ważne, aby dane prawidłowo wypełnić, aby były zgodne z obecnym operatorem.

 

To jest moja podpowiedź, sprawdzona na własnej skórze, decyzja należy do Ciebie.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 50
  • 0

Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love


@ketrasaArturnapisał(-a)

@delltop napiszę jak ja zrobiłem z OL. Poszedłem do konkurencji, złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z konkretną datą, potem za kilka minut poszedłem do salonu Orange i złożyłem wypowiedzenie. Przeniesienie przebiegło bez problemu, numer zachowany, umowa na OL rozwiązana.

Na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się, tylko poszedł do konkurencji i już złożył wniosek o przeniesienie numeru. OL zostanie i tak rozwiązany z tytułu rozerwania usług. Oczywiście wszystko monitorowane. Potem bym się zastanowił, czy przenieść numer do Orange na kartę, czy zostawić numer u konkurencji.

Często korzystam ze strony:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange

która umożliwia w łatwy i szybki sposób przeniesienie numeru do Orange na kartę bez koniecznego nawiedzania salonu. Ważne, aby dane prawidłowo wypełnić, aby były zgodne z obecnym operatorem.

 

To jest moja podpowiedź, sprawdzona na własnej skórze, decyzja należy do Ciebie.

 


Ja każdą skuteczną podpowiedź biorę w ciemno, na chwilę obecną nie zależy mi na umieszczeniu numeru w jakiejś docelowej ofercie tylko na wyrwaniu go z OL i szybkim zakończeniu/opłacaniu ich pakietu. Nie wiem czy mam sugerować się tym co mówią czyli, że muszę tyle czekać i być z Orange / opłacać ich do pełnego końca rozliczeniowego czy to po prostu takie ich procedury a może można to zrobić szybciej...

 

Znowu skoro jest już u nich jakieś zgłoszenie o przeniesienie numeru do oferty na kartę to znowu nie wiem czy ta sytuacja nie blokuje mi złożenia wniosku u innego operatora.

 

Strasznie to zagmatwane. Dzięki za sugestię. 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love

@delltop nie było składanego wniosku o przeniesienie do innego operatora, więc nic nie jest blokowane. Dziś już za późno, aby składać wniosek o przeniesienie. Najlepiej zrobić to w dzień roboczy do południa, wtedy najczęściej numer jest przenoszony następnego dnia. Obecnie zbliża się weekend, a na weekend nie polecam składania wniosku o przeniesienie, chyba że z konkretną datą. Ponieważ masz umowę na czas nieokreślony, więc nie musisz czekać do końca okresu rozliczeniowego. Jeżeli numer zostanie przeniesiony przed końcem okresu rozliczeniowego, pakiet OL ulegnie rozwiązaniu z tytułu rozerwania usług, zostanie kilka dni przed okresem rozliczeniowym, więc Orange musi wystawić fakturę korygującą za okres proporcjonalny. Zwrot nadwyżki płatności za niepełny okres rozliczeniowy uzyskasz dzwoniąc na infolinię.

Anonim

Nie dotyczy

Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love

Najszybciej numer wyciąga się z OL, przenosząc go do innej sieci na kartę, potem można powrócić do Orange na kartę, wewnątrz sieci, te przenosiny, czasem utykają w martwym punkcie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love

Nie wiem czy jest sens jak wyznaczyli już migrację do oferty na kartę. 🙂🟧

Anonim

Nie dotyczy

Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love

@Ron  ciekawe czy ta migracja do prepaid Orange będzie 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Jak wydostać numer komórkowy z Orange Love

@Anonim @Uważam, że tak. Tym bardziej pisał kolejny raz do Obsługi i każdy potwierdzał termin 7 dni 😁