Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak to mozliwe??

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Jak to mozliwe??

Witam. W dniu wczorajszym zawiazalem umowę do mojego abonamentu na Orange Love. Od razu zostałem przeniesiony do nowego planu taryfowego. Dzisiaj po zalogowaniu na Mój Orange widnieje informacja ze kwota do zapłaty ponad abonament to 135zl za wykorzystanie 21mb Internetu. Jak to możliwe ? received_801057016928124.jpeg

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Jak to mozliwe??

Może prościej, korzystałeś ze starego planu komórkowego (Taryfy), dane były pobierane lub wysyłane, albo i nie, ale sesja trwała, w trakcie zmiany taryfy naliczyło ci opłatę, bo weszły zmiany na nowy Plan komórkowy/ Taryfe, jakby sesji Internetu Mobilnego nie było aktywnej, to nie miałbyś tej opłaty, po prostu korzystałeś z Internetu Mobilnego bez pakietu, wtedy płaci się słono.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Jak to mozliwe??

Przy zmianie Planu Taryfowego, wypada zawiesić korzystanie z usług, przynajmniej na dzień, upewnić się na Mój Orange, że nowy Plan Taryfowy działa, wtedy dzwonić i korzystać z Mobilnego Internetu już normalnie, masz tam pozycję za korzystanie z Internetu Mobilnego, bez aktywnego pakietu, stąd taka wysoka kwota ponad abonament, wypada to wyjaśnić to poprzez czat lub telefon, najlepiej jutro @MarcinB90 .


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Jak to mozliwe??

Mało tego Internet przez cały dzień W ogole nie działa... ledwo się zalogowalem na Mój Orange. W takim razie pan w salonie mnie nie poinformowal o tym zeby nie korzystać z usług Internetu mobilnego w trakcie zmiany taryfy. Tak czy siak nie rozumiem skąd opłaty za ( Internet i OW ) skoro dostałem SMS Od razu o zmianie taryfy... 

Anonim

Nie dotyczy

Jak to mozliwe??

Może prościej, korzystałeś ze starego planu komórkowego (Taryfy), dane były pobierane lub wysyłane, albo i nie, ale sesja trwała, w trakcie zmiany taryfy naliczyło ci opłatę, bo weszły zmiany na nowy Plan komórkowy/ Taryfe, jakby sesji Internetu Mobilnego nie było aktywnej, to nie miałbyś tej opłaty, po prostu korzystałeś z Internetu Mobilnego bez pakietu, wtedy płaci się słono.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Jak to mozliwe??

Dziękuję za odpowiedź już rozumiem o co mogło chodzić. Czy według Ciebie jest to do wyjaśnienia i opłata będzie anulowana ? 

Anonim

Nie dotyczy

Jak to mozliwe??

Wypada zgłoszenie zrobić, niech anulują tą opłatę, Regulamin tego nie obejmuje, więc jest szansa na zwrot opłaty, przecież ty nie wszystko musisz wiedzieć, konsultant ci tego nie powiedział @MarcinB90  😉