Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet w telefonie - SMS o wykorzystaniu 100% vs info w apce

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Internet w telefonie - SMS o wykorzystaniu 100% vs info w apce

Witam, mam pytanie. W abonamencie mam 5 numerów i kompletnie nie ogarniam tego internetu. Właśnie dostałem SMS że wykorzystałem 100% pakietu danych i dalsza część będzie bezpłatna ale z ograniczoną prędkością, a w aplikacji pokazuje mi takie liczby. 

219A8926-200C-4DE9-B339-5A018B743572.jpeg

 

____________

W temacie doprecyzowano tytuł i etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Internet w telefonie - SMS o wykorzystaniu 100% vs info w apce

@Mikowv są tak naprawdę dwa rodzaje pakietów internetowych. Jeden to ten przyprawy pisany bezpośrednio o numeru. Jeżeli jego wykorzystasz zgodnie z informacją prędkość zwalnia. I to z powodu wykorzystania tej puli dostałeś SMS.

 

Jednak jak spojrzysz masz też informacje o pakiecie danych na konto. To dodatkowe 3 GB za łączenie usług za kolejne numery, internet mobilny bądź część danych internetu domowego 4G. To pula z której korzystają wszystkie numery. Łącznie masz 88 GB, z czego 78 na konto. Czyli bezpośrednio do numeru masz przypisane 10 GB. Pozostała część to te dane na konto. Dopóki je masz prędkość nie spadnie. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Internet w telefonie

Pakiet się kończy czy skończył, aplikacja nie pokazuje dokładnie, dokładne dane na portalu www Mój Orange 😎

Anonim

Nie dotyczy

Internet w telefonie - SMS o wykorzystaniu 100% vs info w apce

@Mikowv są tak naprawdę dwa rodzaje pakietów internetowych. Jeden to ten przyprawy pisany bezpośrednio o numeru. Jeżeli jego wykorzystasz zgodnie z informacją prędkość zwalnia. I to z powodu wykorzystania tej puli dostałeś SMS.

 

Jednak jak spojrzysz masz też informacje o pakiecie danych na konto. To dodatkowe 3 GB za łączenie usług za kolejne numery, internet mobilny bądź część danych internetu domowego 4G. To pula z której korzystają wszystkie numery. Łącznie masz 88 GB, z czego 78 na konto. Czyli bezpośrednio do numeru masz przypisane 10 GB. Pozostała część to te dane na konto. Dopóki je masz prędkość nie spadnie. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Internet w telefonie

Dobrze. Teraz chyba rozumiem zauważyłem na stronie że pakiet 10gb został wykorzystany (Ma on jakąś swoją nazwę) czyli w tym momencie internet będzie pobierany z tych 78gb? Dobrze myśle? 

Anonim

Nie dotyczy

Internet w telefonie - SMS o wykorzystaniu 100% vs info w apce

Tak teraz ciągnie z tej puli. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Internet w telefonie - SMS o wykorzystaniu 100% vs info w apce

Dziękuje za pomoc. Miłego dnia 

Anonim

Nie dotyczy

Internet w telefonie - SMS o wykorzystaniu 100% vs info w apce

@Mikowv  w razie problemów, śmiało pytaj 😎

Anonim

Nie dotyczy

Internet w telefonie - SMS o wykorzystaniu 100% vs info w apce


@Mikowvnapisał(-a)

Dziękuje za pomoc. Miłego dnia 


Oznacz rozwiązanie poprawną odpowiedzią, tak podziękujesz za pomoc 😎

To co oznaczyłes to nie rozwiązanie w temacie, żart jakiś 🤔


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Internet w telefonie - SMS o wykorzystaniu 100% vs info w apce

Spokojnie, jestem nowy na forum i wszystkiego się dopiero uczę. Pana komentarz nic nie wnosi do powstałej dyskusji. Zwykle nabijanie sobie statystyk czy jakiś żart? Miłego dnia pozdrawiam 😉

Anonim

Nie dotyczy

Internet w telefonie - SMS o wykorzystaniu 100% vs info w apce

@Mikowv  spok bez spinki, rozumiemy że jesteś nowy i błędy wybaczamy, śmiało pisz i pytaj 😉