Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny wykorzystany limit danych- predkosc 100kb a jest do 1mb


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Internet mobilny wykorzystany limit danych- predkosc 100kb a jest do 1mb

► Temat został przeniesiony z kategorii Sieć i dostępność usług - Moderator Rafał ◄

Witam, mam 24gb internet na limit po wykorzystaniu mam predkosc do 1mb. zawsze po wykorzystaniu miałem prędkość 550-600kb. Teraz nie wiem dlaczego ale po wykorzystaniu spadła mi do 120kb/s nie wiem dlaczego i jak to naprawić pisać do orange? ponieważ czuję się niekomfortowo z tym internetem zależy mi na czasie

6 ODPOW. 6

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Internet mobilny wykorzystany limit danych- predkosc 100kb a jest do 1mb

@Kaźmierczak0001

 

W regulaminie piszę,że po wykorzystaniu pakietu podstawowego internetu mobilnego-zwalnia DO 1 Mb/s.Więc to jest całkowite normalne,że ta prędkość nie jest stała.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Internet mobilny wykorzystany limit danych- predkosc 100kb a jest do 1mb

ale dziwne jest to, że zawsze miałem prędkość 550/600 a teraz od 2 mscy mam 120kb/s po tym wykorzystaniu.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Internet mobilny wykorzystany limit danych- predkosc 100kb a jest do 1mb

@Kaźmierczak0001

 

Ta prędkość jak mówiłem wcześniej mieści się w przedziale.Prędkość ta zależy od obciążenia nadajnika (BTS).Jeśli masz pakiet to masz priorytet do stacji bazowej (BTS) taki jak inni użytkownicy sieci Orange.Jeśli masz prędkość obniżoną masz najmniejszy priorytet do stacji bazowej (BTS).

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

 

Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny wykorzystany limit danych- predkosc 100kb a jest do 1mb

@Kaźmierczak0001z jakiego planu taryfowego i w jakiej kwocie zobowiązania korzystasz?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Internet mobilny wykorzystany limit danych- predkosc 100kb a jest do 1mb

Internet mobilny Podstawowy

zawsze miałem 24gb po wykorzystaniu pred. zwalniala do 550/s z ogarniczeniem do 1mb/s a od 2 miesiecy zwalnia do 110kb/s

Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny wykorzystany limit danych- predkosc 100kb a jest do 1mb

@Kaźmierczak0001musiałbyś skontaktować się z BOK w tej sprawie. (polecam czat)

Trzeba sprawdzić, jak wygląda Twój numer w systemie oraz dane z nadajników w Twojej lokalizacji pod kątem ewentualnej awarii.

Polecam jednak kontakt w poniedziałek po godzinie 8:00 Obecnie trwa rekonfiguracja części systemów i udzielenie odpowiedzi na Twoje pytanie możne okazać się niemożliwe.