Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny ciągle się zawiesza


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Internet mobilny ciągle się zawiesza

Witam,

Słuchajcie, jak u Was działa internet mobilny? Używam go jako internetu domowego i to co ta firma dostarcza to totalne dno. Połączenie mi się bez przerwy zawieszało co skutkowało restartem routera. Kupiłem nowy router, z górnej półki, wydałem kilkaset złotych. Zero poprawy. Połączenie na routerze jest, LTE, wszystkie kreski a internet nie działa. Restart routera który trwa 90s po czym internet działa 2 - 3 minuty i znowu się zawiesza. Takiego badziewia to ja w życiu nie widziałem. I to wszystko 10km od Warszawy (niestety brak światłowodu w mojej lokalizacji). Porażka totalna. Jestem ciekaw jak to u Was działa bo na szczęście skończyła mi się właśnie umowa i przed podpisaniem nowej chcę poznać Wasze opinie i czy jest ten problem jakoś rozwiązywalny bo jeżeli nie to przechodzę do innej sieci bo ja nie zamierzam bez przerwy restartować rutera tylko po to by móc przez 2 minuty skorzystać z internetu. Ta firma już zupełnie schodzi na psy i przestaje trzymać jakiekolwiek standardy. 

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Internet mobilny ciągle się zawiesza

@lukip możesz mieć duże obciążenie nadajnika i temu się tak dzieje. Zasięg FULL, a internet może ledwo kilkaset kilobajtów.

Sprawdź jaka sytuacja z nadajnikiem dzwoniąc do BOK: 510 100 100 lub napisz na czacie: https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Internet mobilny ciągle się zawiesza

To są "zalety" Internetu mobilnego. Raz dziala dobrze innym razem zle. Dopóki nie będzie w umowach zapisu na temat gwarantowanych prędkości to dla mnie net mobilny będzie tylko jako rezerwowy.

Przetestuj inne sieci A najlepiej popytać znajomych czy sąsiadów z czego korzystają. 

Co Ci po opinii innych skoro korzystają w innych miejscach.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Internet mobilny ciągle się zawiesza

@lukip a dzieje Ci sie tak od jakiegos czasu czy caly czas tak miales?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Internet mobilny ciągle się zawiesza

@lukip są dni, gdzie internet śmiga aż miło. Ping w okolicach 30 ms, prędkość się waha w okolicy 20-30 Mbps, a zdarzają się dni, gdzie z internetu ledwo się da wydusić 400 kbps. Dobrze, że takich dni jest bardzo mało. Lokalizacja to 130 km od Wa-wy Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Internet mobilny ciągle się zawiesza

@lukip zadzwon do BOK popytaj moze coś jest na łączu nie tak. Popytaj ludzi w okolicy skąd mają internet, jak działa i czy sa zadowoleni. Skoro konczy Ci sie umowa to masz duze pole manewru.