Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO w Orange LOVE


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

HBO w Orange LOVE

► Temat przeniesiono z kategorii Internet domowy - Moderator Wiktor ◄

 

Piękna sprawa darmowy HBO przez rok, szkoda tylko że jest przez to problem z zatwierdzaniem zamówień i nikt nie wie kiedy to się ruszy i bedą zamówieni przekazanae do wysyłki, masakra, ktoś coś wie ?

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

HBO w Orange LOVE

A możesz dokładniej opisać co się dzieje? podpisałeś już umowę? masz HBO na dekoderze czy chodzi o HBOGO? pakiet podstawowy już działa?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

HBO w Orange LOVE

Umowa zawierana przez kondultatnta na infolinii sprzedazowej, i konsultant nie moze jej zatwierdzic z uwagi na fakt ze system blokuje sie w momencie zaznaczenia hbo na rok za darmo


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

HBO w Orange LOVE

Wydaje mi się, że konsultant/doradca nie powinien Cię "obarczać" tymi sprawami. Od tego sprzedawcy mają dedykowaną infolinię wsparcia gdzie ten problem powinien znaleźć rozwiązanie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

HBO w Orange LOVE

Jasne, tylko ze 5 dzien czekam na realzacje zamowienia,  za chwile nie bede mial z czego nawet dzwonic bo sprzedalem smarfona starego liczac ze zaraz dosla nowego, pomijajm fakt internetu i telewizji na ktora tez czekam a komplikuje to jeszcze oczekiwanie na kuriera i kwestia zaplanowania pracy aby moc wszystko odebrac....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

HBO w Orange LOVE

To złóż reklamację/poproś o kontakt dyżurującego kierownika.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

HBO w Orange LOVE

Poodbno to kwerstia systemowa, nie tylko u tego konsultanta 😞


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

HBO w Orange LOVE

pociesze Cie.

problem jest od piatku i nadal wystepuje

 

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

HBO w Orange LOVE

Ja nie mam pretensji do konsuktantki wręcz przeciwnie, i wbrew pozorom pocieszyles mnie, teraz będzie mi łatwiej czekać 🙂

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

HBO w Orange LOVE

Jak rozumiem i widzę problem występuje nadal...kurczę masakra że informatycy tyle czasu nie mogą sobie poradzić ze sprawą, ale słowa uznania dla konsultantki Patrycji 🙂