Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim i ponowna instalacja po resecie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Esim i ponowna instalacja po resecie

Witam

 

mam problem którego nie umiem rozwiązać. Mam telefon na którym miałem kartę esim, niestety musiałem go zresetować, nie zrobilem wyjęcia esim, zapomniałem. Teraz podczas wymiany esim nie przychodzi mi sms aktywacyjny bo numer nie działa,czyli nie mam jak odczytać wiadomość SMS. Jak mogę wygenerować raz jeszcze esim z kodem qr, gdy mój numer nie może dostać wiadomości z kodem? Szukałem i nigdzie nie moge znaleźć. Proszę o pomoc 

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Esim i ponowna instalacja po resecie

@Borys86 kontakt z konsultantem, infolinia, czat z prośbą o podesłanie kodu QR do karty eSIM.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Esim i ponowna instalacja po resecie

Dziękuje, sprawdzę raz jeszcze na infolinii, wcześniej nie potrafili mi pomoc, chat odsyła do konsultanta. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Esim i ponowna instalacja po resecie

@Borys86 jest jeszcze opcja płatna, ale trzeba się udać do salonu i wyrobić duplikat tradycyjnej karty SIM. Potem samodzielnie aktywować eSIM. Zaznaczam, taka wymiana jest płatna.

 

Proponuję spróbować na Infiniti. Może jak się trafi kumaty konsultant, to pomoże. Były przypadki na forum, że kod QR karty eSIM został podesłany przez konsultanta. Może i Tobie się uda. Inaczej jak wyżej wspomniałem wizyta w salonie i wymiana na tradycyjną SIM-kę.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Esim i ponowna instalacja po resecie

Idiotyczne rozwiązanie....konsultant nie potrafi pomóc i kieruje mnie do salonu.
Czemu mam płacić za karte sim, skoro zrobiłem specjalnie kartę ESIM...

Konsultanti mówią że nie da rady wysłłać raz jeszcze karty ESIM. 

Tragednia;/


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Esim i ponowna instalacja po resecie

@Borys86 skoro nie mają możliwości lub nie chcą pomóc, natomiast numer chcesz przywrócić do użytkowania, to zostaje salon z wymianą na fizyczna kartę SIM. Możesz spróbować w salonie, aby po weryfikacji udostępnili kod QR z kartą eSIM.