Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwie karty jeden abonament


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Dwie karty jeden abonament

Witam, posiadam dwie karty, jedna mobilna (internet, rozmowy), druga domowa tylko Internet, ta druga jest mi już zbędna czy mógł bym z niej zrezygnować? Płacę za dwie korzystając tylko z jednej mobilnej.

 

______________
* W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Dwie karty jeden abonament

@Koko3 możesz, ale przed zakończeniem okresu oznaczonego zostanie naliczona kara umowna za wcześniejsze zerwanie umowy. 

 

Jeżeli umowa jest na czas nieokreślomy, to rozwiązanie umowy jest z 30-to dniowym wypowiedzeniem bez konsekwencji.

 

Jeżeli jest to oferta Orange Love, to sprawa jest bardziej skąplikowana, bo w tedy trzeba zakończyć umowę na cały pakiet OL. Nie da się zakończyć jednej usługi, tylko całość.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Dwie karty jeden abonament

Ja mam okres chyba na 24 miesiące ale nie chcę całkowicie rozwiązywać umowy tylko dezakywowac jedną z dwóch kart żeby nie płacić za tą której nie używam 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Dwie karty jeden abonament

@Koko3 niestety bez konsekwencji nie rozwjążesz umowy przed upływem 24 m-cy. Najlepiej czekać do końca umowy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Dwie karty jeden abonament

Jestem też zainteresowany wzięciem laptopa do tego to może wtedy zaproponowali by mi lepsze warunki?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Dwie karty jeden abonament

@Koko3 obecnie laptopa na raty możesz wziąć w każdej chwili. Nie trzeba czekać do końca umowy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Dwie karty jeden abonament

A jest możliwość że na lepszych warunkach mi to dadzą czy osobna umowa będzie? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Dwie karty jeden abonament

@Koko3 to już musisz indywidualnie się dowiadywać np na infolinii: 510 100 100 lub w salonie Orange. Często też pojawiają się promocje i oferty tygodnia, ale głównie na smartfony. Ostatnio trudno jest uzyskać jakieś zniżki, bo od tamtego roku dla stałych klientów Orange wycofaj programy lojalnościowe. Teraz wszyscy, czy nowi, czy obecni klienci mają podobne ofery.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Dwie karty jeden abonament

Dzisiaj podejdę podpytam po pracy, ale dziękuję za pomóc milego dnia


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Dwie karty jeden abonament

@Koko3 daj znać jakie otrzymasz warunki na sprzęt.