Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowy pakiet 1GB.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Dodatkowy pakiet 1GB.

Korzystam ze smart planu lte na raty. Mój pakiet abonamentowy się skończył i zwolnił bo mam aktywną usługę nie chcę schodków. Dokupiłem sonie 1GB i chyba go przekroczyłem a transmisja danych nie zwalnia. Skoro mam aktywne nie schce schodków o o co chodzi? Boję się o koszta.
22 ODPOW. 22

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32342
  • 36336
  • 1367

Dodatkowy pakiet 1GB.

Z jakiej promocji kupiłeś 1GB? jaki kod czy w jaki sposób aktywowałeś?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Dodatkowy pakiet 1GB.

Aktywowałem z *500.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32342
  • 36336
  • 1367

Dodatkowy pakiet 1GB.

Niestety nie mogę na stronie www znaleźć regulaminów do tego pakietu 😕
może ktoś inny podpowie lub sugerowałbym kontakt z BOK 510100100
Anonim

Nie dotyczy

Dodatkowy pakiet 1GB.


Piotrekk85 napisał(-a):
Niestety nie mogę na stronie www znaleźć regulaminów do tego pakietu 😕
może ktoś inny podpowie lub sugerowałbym kontakt z BOK 510100100

Znalazłem coś takiego u wujka. Czy o to chodziło?

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1997133/4090129836.pdf

Anonim

Nie dotyczy

Dodatkowy pakiet 1GB.


GrzegorzUrban napisał(-a):
Aktywowałem z *500.

Kiedy aktywowałeś? Może tutaj uzyskasz podpowiedź:

Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych w Mobilnej Sieci Orange dla Abonentów ofert na abonament z dnia 13 listopada 2015 r. ze zmianami wprowadzonymi od dnia 1 stycznia 2017 r.
https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1997333/4090538941.pdf
Regulamin obowiązuje Abonentów ofert na abonament, którzy zawarli z Operatorem umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych począwszy od dnia 13 listopada 2015 roku lub począwszy od dnia 13 listopada 2015r. zawarli aneks do umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, zawartej z Operatorem przed tym dniem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dodatkowy pakiet 1GB.

Ja posiadam Plan Komórkowy Orange Love

dwukrotnie probowalem doładować SMSem zgodnie z wytycznymi, w sierpniu 2019 (wysłałem z 3 takie smsy) i w miniony weekend. 
bez rezultatu. Żadnego smsa zwrotnego, dodatkowy pakiet danych nie aktywowany. 
zgłoszenie techniczne było robione. 
w sierpniu w końcu któryś z konsultantów z palca mi dodał internet. W miniony weeekend włączyłem go przez mój Orange natomiast nie rozwiązuje to sytuacji bo gdybym nie miał dostępu do wifi to nie wszedłbym na mojorange i nie doladowal. 
zgłoszenie sprzed pół roku nie dostałem odpowiedzi a czatowanie z niekompetentnymi doradcami nie jest na moje nerwy, płacić za telefonowanie do nich tym bardziej nie zamierzam. 
ktos miał podobnie? Wysyłanie smsa na 80147 o treści AKT GB na moim telefonie nie wywołuje zlecenia doładowania tym dodatkowym pakietem danych. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32342
  • 36336
  • 1367

Dodatkowy pakiet 1GB.

W weekend trwały prace modernizacyjne. Poza tym okresem też był problem?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dodatkowy pakiet 1GB.

Napisałem kiedy probowalem te doładowania wykonać. 
jakos zlecenie przez mój Orange zadziałało. Smsem nie. 
i wtedy w sierpniu tez trwały, moich SMS zlecen obsługa klienta u siebie nie widziała.

26.08. poniedzialek. Po 24h nadal nie zrealizowane i chyba z 5konsultant po nierozwiązanie zgłoszenia techn doladowal od ręki. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dodatkowy pakiet 1GB.


@Piotrekk85napisał(-a)
W weekend trwały prace modernizacyjne. Poza tym okresem też był problem?



5min temu  wysłałem SMS 

i nic się nie dzieje 

 

nerwy mnie biorą bo od soboty to trzeci raz kiedy muszę dodatkowy pakiet danych włączyć (mam 7gb w abonamencie) i to niezwykle dziwne bo poprzednie miesiące poza sierpniem nie przekraczałem go. Rekordowo szybko spada mi, a nie oglądam video ani nie słuchałem muzy od wczorajszego doładowania 1gb i mam już 150mb. (Aplikacje w tle wyłączone, usługi lokalizacji tez ograniczone). A polowe tego czasu od doładowania wczoraj byłem na wifi. No i SMS zlecenie nie działa.