Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowa karta SIM tylko internet do routera domowego

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 636
  • 14

Dodatkowa karta SIM tylko internet do routera domowego

Nie moga zrobic Extra na sat c+. Oferta z sat konczy sie na OL Standard z mozliwoscia rozszerzenia kanalow. Ale 600gb jest juz w standard, wiec od strony komorki na jedno wychodzi.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Dodatkowa karta SIM tylko internet do routera domowego

Stacjonarny miedzią FunBox 2.0 do 10MBit a te 600GB mam na smartfonie (LTE). Jak ktoś wspomniał wyżej to była właśnie ta dodatkowa Simka za 5 zł i to nie zadziałało na moim prywatnym routerze LTE. Poradzili tylko udostępniać neta ze smartfona. Satkę od Canal+ mam w wersji pod antenę.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 636
  • 14

Dodatkowa karta SIM tylko internet do routera domowego

U mnie działa w routerze, przełączyłem sobie tę simkę za 5 na inny numer który pozostał poza OL.

Natomiast zadzwoniłbym do BOK i poprosił o sprawdzenie co to za kartę SIM dostałeś (po numerze seryjnym pewnie będą w stanie wyszukać, o ile jest aktywna).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Dodatkowa karta SIM tylko internet do routera domowego

Byłem w salonie długo sprawdzali, próbowali kilka razy aktywować i powiedzieli, że karta nie będzie działać więc oddałem. Proponowali drugi sim z numerem z pulą internetu od 50 GB ale to już koszt od 35 zł. m-c więc dla mnie za mała pula a za 150 GB aż 65 zł. i dałem sobie spokój. Miałem jeszcze iść do innego salonu i tam znowu spróbować wziąć tego dodatkowego sima za 5 zł ale chyba to bez sensu bo tu powiedzieli, że usługa zablokowana na prywatne routery ze względu na nadużycia ale gdybym kupił urządzenie mobilne np. tablet to by działało. Tego ostatniego tłumaczenia nie rozumiem. Szkoda mi bo mam blisko nadajniki i na LTE jest ponad 30 Mbit ale trudno się mówi zostało mi tylko udostępnienie neta na telefonie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8359
  • 64

Dodatkowa karta SIM tylko internet do routera domowego

@Traktat Sprawdź ofertę na kartę, szczególnie zakup startera online, który daje więcej GB po doładowaniu. Na nowym starterze od razu wyciśniesz kilkaset GB.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Dodatkowa karta SIM tylko internet do routera domowego

@Traktat nie rozumiem jak mogli próbować Tobie dodatkową kartę do internetu za 5 zł do numeru. Nawet cennik nie przewiduje takiej możliwości. Niezależnie czy to Orange LOVE czy solo. Jest taka możliwość to internetu domowego. Ale nie przy Twojej ofercie. Jeszcze proponować Tobie 50 GB za 35 zł. Tak jest na numerze (dodatkowy internet mobilny przy pakiecie OL to 20 zł za 50 GB. Jeszcze to niejasne tłumaczenie, nie działa w routerze ale będzie działać w tablecie? 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 636
  • 14

Dodatkowa karta SIM tylko internet do routera domowego


@Kimirikonapisał(-a)

@Traktat nie rozumiem jak mogli próbować Tobie dodatkową kartę do internetu za 5 zł do numeru. Nawet cennik nie przewiduje takiej możliwości. Niezależnie czy to Orange LOVE czy solo. Jest taka możliwość to internetu domowego. Ale nie przy Twojej ofercie. Jeszcze proponować Tobie 50 GB za 35 zł. Tak jest na numerze (dodatkowy internet mobilny przy pakiecie OL to 20 zł za 50 GB. Jeszcze to niejasne tłumaczenie, nie działa w routerze ale będzie działać w tablecie? 


tak jak pisze @Kimiriko - jesli oferuja Ci do internetu drozszy abonament telefoniczny, zamiast tanszego internetowego, to chyba czas zmienic salon 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Dodatkowa karta SIM tylko internet do routera domowego

Właśnie to tłumaczenie mnie najbardziej zaskoczyło, że będzie działać tylko na urządzeniach mobilnych jak tablet a nie na stacjonarnych jak mój router 😕

Dodatkowy sim z internetem za 20 zł to może bym rozważył tylko te 50GB jak dla mnie za mało.