Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy mogę wziąć abonament na siebie?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Czy mogę wziąć abonament na siebie?

Witam.

Chciałam się dowiedzieć, czy bym mogła wziąć abonament na siebie, jeżeli jestem osobą niepracującą ani uczącą się? Aktualnie umowa jest na moją babcię, ale niestety ma już swoje lata i nawet nie jest w stanie wyjść z domu. Dlatego bym chciała przepisać tą umowę na siebie.

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36660
  • 1369

Czy mogę wziąć abonament na siebie?

Chodzi o usługę stacjonarną czy komórkową?
Anonim

Nie dotyczy

Czy mogę wziąć abonament na siebie?

A masz jakieś rachunki za gaz, prąd na siebie??? Jeśli nie to może być problem. Zawsze możesz przedłużyć umowę przez Internet i kurier z nową umową przyjedzie do domu, więc Twoja Babcia nigdzie nei będzie musiała wychodzić, podpisze umowę w domu.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Czy mogę wziąć abonament na siebie?

Zajmuje się opłacaniem rachunków, ale niestety nie są na mnie. A jeżeli mam na siebie ubezpieczenie mieszkania?
Tak wiem o tym i raz już tak przedłużałam umowe, ale po prostu wolę mieć na swoje nazwisko.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36660
  • 1369

Czy mogę wziąć abonament na siebie?

A chodzi o stacjonarne czy komórki?
Ze stacjonarnymi problemu nie będzie.
Z komórkowymi - wymagany jest dodatkowy dokument - zaświadczenie o zatrudnienia, kopia rachunku, legitymacji itp

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Czy mogę wziąć abonament na siebie?

O komórke właśnie.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Czy mogę wziąć abonament na siebie?

Z takimi sprawami jest ciężko, ale do zrobienia. Jesteś tam zameldowana? jeżeli tak, wystarczy że babcia zrobi na Ciebie cesję np TV, jeśli jest kablówka, zapłacisz pierwszy rachunek na siebie i już masz podstawę do przepisania na siebie telefonu. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Czy mogę wziąć abonament na siebie?

Tak jestem zameldowana. Mieszkam tutaj od urodzenia. Mamy umowe z vectra, ale jest na dziadka. On też z domu nie wychodzi, wiec bym mogła sama pójść do vectry i załatwić czy coś?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36660
  • 1369

Czy mogę wziąć abonament na siebie?

To musisz skontaktować się z vectrą 🙂
my tu pomarańczowi jesteśmy 🙂