Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy można dobrać telefon w trakcie trwania umowy Orange Love?

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Czy można dobrać telefon w trakcie trwania umowy Orange Love?

 Czy jest możliwość dobrania telefonu w trakcie trwania umowy? Umowa jest dopiero od miesiąca. Jest to Orange Love ale nikt w punkcie obsługi klienta nie powiedział nawet że można wziąć telefon. Umowa była przedłużana na szybko i nie było czasu żeby się zastanowić i sprawdzić co wchodzi w skład pakietu i ewentualnie przemyśleć czy coś się opłaca. Oferta jest korzystniejsza niż w obecnej sieci i dlatego takie pytanie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Czy można dobrać telefon w trakcie trwania umowy Orange Love?

Rozumiem że chodzi o dobranie telefonu do numeru komórkowego załączonego do oferty OLove? Nie da rady bez zerwania umowy. Miałeś na to 14 dni. Teraz po miesiącu wiązałoby się to z karą finansową...

Pozdrawiam
Maciej

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Czy można dobrać telefon w trakcie trwania umowy Orange Love?

Rozumiem że chodzi o dobranie telefonu do numeru komórkowego załączonego do oferty OLove? Nie da rady bez zerwania umowy. Miałeś na to 14 dni. Teraz po miesiącu wiązałoby się to z karą finansową...

Pozdrawiam
Maciej
Anonim

Nie dotyczy

Czy można dobrać telefon w trakcie trwania umowy Orange Love?

@mabud73, to dałeś zagwozdkę, bo mnie konsultantka powiedziała, że do 6-ciu miesięcy po podpisaniu umowy w Orange Love można dokładać/nie dosłownie/ więc może warto @MLORD99 zapytać na infolinii sprzedażowej 801234567?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Czy można dobrać telefon w trakcie trwania umowy Orange Love?

@Anonim, przenosiłem usługę OLove w inne miejsce zamieszkania i migrowałem ze światła na vdsl...pomimo propozycji konsultantki, nie skorzystałem z oferty na nowy telefon... później pożałowałem i chcąc jednak dobrać oferowaną słuchawkę okazało się że jasne... można ale wiąże się to ze zmianą umowy, urządzeń...co za tym idzie calą masą zachodu... odpuściłem aby nie uprzykrzać życia OPL 😉 przypomnę że mieściłem się w terminie na zerwanie umowy... Jeżeli w tym temacie minął termin na rezygnację z umowy, niestety jest po "ptokach" 😉
Anonim

Nie dotyczy

Czy można dobrać telefon w trakcie trwania umowy Orange Love?

@mabud73, każda umowa jest na określone usługi, więc jak nie ma się podglądu na wszystkie obwarowania, to tylko abonent się orientuje. Z doświadczenia jednak wiem, że nigdy nie zaszkodzi pytaćEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Czy można dobrać telefon w trakcie trwania umowy Orange Love?

@MLORD99 Czy któraś z odpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jej jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy