Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 34
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

jak w temacie - PUŁAPKA !!!!

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@danielekpl  i @BORAX , mnie też przyjdzie się zmierzyć w październiku z OL i w maju z numerem, który jest usługą dołączoną, by najzwyczajniej była jedna faktura na wsio. Wg. mojej informacji uzyskanej u partnera Orange, nie będzie żadnego problemu z usługami w ramach pakietu (komórka z OL, stacjonarny na neo, VoIP z czasów FunPacka zawsze ten sam, tv bez aktywacji (mój kaprys), czy to, że stacjonarny na neo jest "uwiązany" do 2020r. Porąbane, ale da się, o czym solennie zapewnił mnie konsultant partnerski. Sądzę, że oni są postrzegani troszkę lepiej, a niżeli pracownicy salonów. Bo problem płacowy, czy stażowy nie jest po stronie operatora.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 34
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@BORAX łączenie usług - nie ma problemu - tu chodzi o rezygnacji jednej z usług w ramach pakietu po zakończeniu trwania umowy. Tu jest problem.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@Anonim a powinno być trochę inaczej. To salony firmowe Orange powinny być lepiej postrzegane z racji właśnie zatrudnienia w organizacji. Wiele sytuacji miałem, że pracownicy partnerskiego salonu sami nawet nie wiedzieli co do końca sprzedają.Robili błędy i nie informowali klientów o podstawowych rzeczach.

 Trochę się dziwię, że firmowe salony jeszcze istnieją przy takim obrocie sprawy. Najlepiej wszystkich zwolnić, przekazać wszystko w ręce firm zewnętrznych. Problemu żadnego nie będzie, tylko wystawianie ręki po pieniądze 🙂

 

@danielekpl  Ja mam na myśli nie rozpakietowanie, a po prostu zwyczajną w świecie rezygnację. To jakiś absurd, że numer przepada i nie przechodzi do prepaid.

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@BORAX , przekonałem się kilkukrotnie, że firmy zewnętrzne mają większe pole manewru. To potwierdza też zresztą niejeden agent ubezpieczeniowy. Korpo to beton.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 34
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@Anonim  jakie firmy zewnętrzne obsługują Orange ?? są w ogóle takie?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@danielekpl ciężkie pytanie, ale jest ich naprawdę sporo. Flagowa to dawny RAMSAT a obecnie Orange Retail https://www.orangeretail.pl/onas do tego np. TPTeltech.

 

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@danielekpl , nie mam dostępu do danych, ale na moim terenie są to osoby prywatne, które  (nie znam zasad) nazywają się partnerskie. Z rozmów z pracownikami wynika, że mają dostęp do ofert, których w salonach nikt mi nie zaproponował. Wg. mnie, są to osoby powiązane jakoś z dawną tepsą, kiedy likwidowano punkty firmowe z BOK-iem. A zmieniało się to w błyskawicznym tempie, jak nie przymierzając, skarpety na nogach.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 34
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

W taki razie muszę poszukać jakiejś partnerskiej firmy - obsługa macierzysta Orange -tu komentarza brak .....

Być może dla nich takie problemy to przysłowiowa "pestka" 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@danielekpl , jak najedziesz na forum w górnej belce w Znajdź salon, to tak sobie myślę po cichu, że wszystko, co ujrzysz innego po drodze w Twojej okolicy, będzie partnersko powiązane. Coraz mniej firmowych salonów.