Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja umowy firma - osoba prywatna - Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Cesja umowy firma - osoba prywatna - Orange Love

@tjw1978  jeżeli masz plan firmowy z lojalka nikt Ci nie zmieni abonamentu na indywidualna nawet jak weźmiesz najdroższy plan.

Będziesz rozliczany na wspólnym koncie lecz z planem firmowym.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Cesja umowy firma - osoba prywatna - Orange Love

@PARANOJA- akurat w tej kwestii nie masz racji.

 

Orange zgadza się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron z firmą, a osoba prywatna wybiera abonament z przesłanej oferty i wariantów taryfy. 

 

Osoba prywatna ma jedynie przypisaną datę końca umowy, taką jaka miała firma oraz wysokość ulgi za zerwanie umowy. I to jedyne kwestie, które są zachowane z umowy, którą podpisała firma. Typowa cesja.

 

I to jest dosłowny cytat z maila od Orange, który dostał kolega ostatnio robiący cesję firmowego numeru na siebie (również rozwiązanie umowy o pracę).

 

I tak jak pisałem - moim problemem nie jest kwestia cesji z firmy na mnie, jako osobę prywatną, lecz druga cesja, na kolejną osobę prywatną, do oferty Orange Love.

 

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Cesja umowy firma - osoba prywatna - Orange Love

@tjw1978  racja, spotkałem się z ofertą firm na cesję używanych telefonów służbowych ( kart SIM) dla odchodzących pracowników, choć z wyjątkiem numerów pracowników strategicznych, na których zakładana była informacja głosowa... 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Cesja umowy firma - osoba prywatna - Orange Love

Nie jestem osobą strategiczną 😄


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Cesja umowy firma - osoba prywatna - Orange Love

@tjw1978  skoro podajesz przypadki indywidualne to po jakiego zadajesz tu pytania skoro wnioskowac chcesz o przychylenie sie do swojej prośby operatora???

kazdy przypadek jest rozwiazywany indywidualnie. jednemu operator pojdzie na reke innemu nie.
nie w obowiazku kazdemu isc na reke


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Cesja umowy firma - osoba prywatna - Orange Love

Przeczytaj jeszcze raz jaki mam problem, a później się pieklij 🙂 Moim problemem nie jest cesja z firmy na mnie. Trzeci raz to powtarzam i wiem, że nie ma z tym problemu.

 

Moim problemem jest ewentualna kolejna cesja już mojej indywdualnej umowy, na inną osobę, do Orange Love, z warunkami, które mam po przejęciu numeru firmowego. I głównie to, czy ta druga cesja da mi rabat za podłączenie pod Orange Love.

 

Już prościej nie mogę tego wytłumaczyć 🙂 Ale chyba pozostaje telefon na infolinię 🙂

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Cesja umowy firma - osoba prywatna - Orange Love

jezeli uzyskasz po cesji plan komorkowy dla klienta indywidualnego i ten cedujesz na osobe ktora ma np orange love pod to samo konto to rabat zostanie automatycznie naliczony -20zł.

najpierw uzyskaj zmiane planu z firmy na indywiduala! 😋