Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu po spadku prędkości


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Brak internetu po spadku prędkości

Po zalogowaniu się do Mój Orange powinieneś mieć info o wykorzystaniu pakietu i ograniczeniu transferu.
https://www.orange.pl/zaloguj.phtml

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Brak internetu po spadku prędkości

a gdzie to dokładnie znaleźć ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Brak internetu po spadku prędkości

Przechwytywanie.PNG

kiedy nadusiłem ten znaczek to wyskoczyła mi taka ramka. To mam rozumieć że internet spadł aż do 16kb/s ???????


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Brak internetu po spadku prędkości

Umowa podpisana przed 12 kwietnia tego roku czy po 12 ?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Brak internetu po spadku prędkości

Teraz na czasie podpisywana była czyli po 12. a czemu ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Brak internetu po spadku prędkości

Bo wtedy nastąpiły pewne zmiany.
12 kwietnia Orange wprowadził zmiany w ofercie Plan Komórkowy dla klientów indywidualnych.

Wszystkie Plany Komórkowe zawierają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce, a także pakiet danych: 5 GB, 10 GB lub 20 GB odpowiednio w Planie Standardowym, Optymalnym i Wzbogaconym. Po wykorzystaniu pakietu danych z abonamentu, w Planie Optymalnym i Wzbogaconym klienci mogą korzystać z internetu bez limitu danych o prędkości 1 Mb/s. W pozostałych Planach Podstawowym i Standardowym prędkość transferu danych zostanie obniżona do 16 kb/s.

Klienci, którzy po wyczerpaniu podstawowego pakietu danych potrzebują internetu w pełnej prędkości, mogą dokupić do swojego planu taryfowego nowy pakiet internetu 1 GB za 3 zł. Będzie on ważny do końca okresu rozliczeniowego, a jego aktywacja może nastąpić poprzez wpisanie krótkiego kodu SMS-em AKT GB pod numer 80147 lub w Mój Orange.

Pytanie czy ty na pewno masz Plan Optymalny? Jeśli tak ograniczenie powinno być do 1 Mb/s. Podejrzewam, że masz Plan Standardowy tyle że on ma 5 GB chyba że to było przedłużenie umowy i dostałeś drugie 5GB i wtedy by się zgadzało.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Brak internetu po spadku prędkości

Tak posiadam plan komurkowy  standardowy i również było właśnie przedłużenie umowy.

 

To wg. tego co napisałeś powinienem mieć 1 mb. bo mam 10 GB a nie 5+5....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Brak internetu po spadku prędkości

Masz 5GB w standardzie i drugie tyle za przedłużenie. Nie masz po tym 1 Mbps tylko 64 kbps

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Brak internetu po spadku prędkości

Nie.
W pozostałych Planach Podstawowym i Standardowym prędkość transferu danych zostanie obniżona do 16 kb/s.
W planie Twoim jest 5GB w standardzie i 5GB jako bonus.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Brak internetu po spadku prędkości

TO wg ciebie ile powinienem mieć ?
pozatym nie mam nigdzie napisane ze 5gb +5gb jako bonus tyko mam równe 10gb ... poprostu w umowie że zostanie podniesione z 5 do 10 gb