Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak LTE w nowym Samsung Galaxy j3 2016

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Brak LTE w nowym Samsung Galaxy j3 2016

@bymindMasz tu jak wymienić karte-SIM


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 6
  • 0

Brak LTE w nowym Samsung Galaxy j3 2016

Ja mam inny problem mam Samsunga Galaxy J3(2016) dual-sim z sieci komórkowej Orange przysłali mi i brak całkowity loga operatora ORANGE na wyświetlaczu, nie wiem jak zrobić, żeby było cały czas. Są tylko wskaźniki na górze zasięgu, baterii, jaka karta aktualnie teraz znajduje w telefonie 1 czy 2, wifi, ikona powiadomień SMS i,t,p. a ORANGE nie pisze wcale i nie ma. Jak zrobić, żeby było ten napis operatora ORANGE cały czas i pokazywało te logo operatora w zależności od wsadzonej karty SIM, bo nie wiem nawet jaka karta nawet siedzi jakiego operatora i w zasięgu jakiej sieci jestem, proszę pilnie o pomoc. Jak to zrobić, żeby te logo Orange i napis Orange w rogu był jak we wszystkich telefonach, a w tym nie ma, czemu?

Mój system w nim to bodajże ANDROID 5.1.1...........

przeciąganie paska w dół nic nie daje te logo pojawia tylko na chwilę pod spodem na czarnym tle tylko pod spodem i znika, pozostaje sprzedać ten telefon i nie używać czy jak, jak nie wiadomo jaki operator? I nie wiadomo jak to zrobić, opcji w sieciach komórkowych na samym dole nie ma pokaz, ukryj logo operatora na dole, wybieranie ręczne operatora Orange nic nie daje, loga operatora brak na stałe na wyświetlaczu, jaka karta by nie siedziała jakiej sieci i w którym slocie 1 czy drugim 2 . Proszę o pomoc.

Info o sieci też nie ma jak było dajmy w starych Nokiach pod logiem operatora pisała nazwa miejscowości w zasięgu jakiego nadajnika-BTS dajmy jesteśmy obecnie z telefonem w trybie pracy 2G telefonu np. WARSZAWA, SIEDLCE, BIAŁYSTOK, SIEMIATYCZE i.t.p A na tym smartfonie nie dość, że tego info o sieci nie ma wcale to nie ma jeszcze loga operatora brak na stałe, podstawowej rzeczy i nie wiadomo jaka karta siedzi obecnie jakiego operatora, sam zasięg tylko pokazuje bez operatora i cellinfo..........nie dość, że wszystko w nim przycina jak palcem po nim jeździ i wielki jak cegła, nie wiadomo gdzie to upchać, bo w spodnie i kieszeń nie wejdzie. Może ktoś wiem jak w nim zrobić przynajmniej , żeby te logo operatora i napis ORANGE był w nim w zależności jaka karta w nim siedzi  jakiego operatora i w którym slocie?