Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpłatna wymiana karty

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Bezpłatna wymiana karty

Cześć 🤗.  Przedłużałam pod koniec lutego umowe i wzięłam do tego komórkę, ale bez nowej karty SIM.

Teraz coś mi się z nią dzieje, w sesnie, czasem, jakby jej nie czyta... acz sporadycznie. Jak zrestartuję fona, to jest już OK.

Przyznam, że to docinana karta była, ale działała do tej pory bez zarzutu. Boję się, że całkiem padnie. 

I teraz takie moje pytanko: czy w ramach tego przedłużenia sprzed 3 miesięcy mogę jakoś ogarnąć bezpłatnie wymianę karty? Zna ktoś jakiś myk na to? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Bezpłatna wymiana karty

@bezaikropka ze względu, że karta SIM była docinana, wymiana w salonie na pewno będzie płatna. Stwierdzą, że uszkodzenie mechaniczne z winy użytkownika. Proponuję samodzielnie wymienić kartę SIM. Niższe koszty, a wymiana samodzielna nie jest trudna. Nie można tylko rejestrować nowego startera, a przy zakupie sprawdzić wielkość karty SIM. Obecnie najczęściej są trzy rozmiary karty SIM, więc nie trzeba już odcinać. Najlepiej wymianę dokonać, puki stara jeszcze funkcjonuje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Bezpłatna wymiana karty


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Bezpłatna wymiana karty

Tak, o samodzielnej wymianie czytałam, ale liczyłam, że może znacie jakiś myk, żeby wymienić bezpłatnie.

Żałuję, że przy przedłużeniu z komórką nie wziełam. Chciałam być eko, to teraz mam orzech do zgryzienia 🙄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Bezpłatna wymiana karty

@bezaikropka  udaj się do salonu Orange, jeżeli stwierdzą że uszkodzenie nie jest z Twojej winy to wymiana darmowa, jeżeli zaś stwierdzą Twoją winę to niestety trzeba zapłacić za wymianę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Bezpłatna wymiana karty

@bezaikropka ze względu, że karta SIM była docinana, wymiana w salonie na pewno będzie płatna. Stwierdzą, że uszkodzenie mechaniczne z winy użytkownika. Proponuję samodzielnie wymienić kartę SIM. Niższe koszty, a wymiana samodzielna nie jest trudna. Nie można tylko rejestrować nowego startera, a przy zakupie sprawdzić wielkość karty SIM. Obecnie najczęściej są trzy rozmiary karty SIM, więc nie trzeba już odcinać. Najlepiej wymianę dokonać, puki stara jeszcze funkcjonuje.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Bezpłatna wymiana karty

@bezaikropka  tu @ketrasaArtur  ma rację po docinaniu stwierdzą Twoją winę i wymiana w salonie to 40 zł, a samodzielna to 25 zł.

Edit.

Poprawiłem kwoty 25 i 15 zł były ze starego cennika.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Bezpłatna wymiana karty

OK, dzięki chłopaki, to tak zrobię. Wolę nie ryzykować wizytą w salonie, jak tak @ketrasaArtur przedstawia sytuację bo szukając oszczędności zapłacę jeszcze więcej 😅


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Bezpłatna wymiana karty

@bezaikropka jak by karta SIM nie była docinana, to można by próbować bezpłatnej wymiany w salonie  pod warunkiem, że zostanie stwierdzone uszkodzenie nie z winy użytkownika. Teraz już to nie przejdzie.

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatna wymiana karty

Teraz samodzielna wymiana kosztuje 25 zł a w salonie 40 zł. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Bezpłatna wymiana karty

Tak, poszaleli z cenami... Dlatego żałuję, że nie brałam, gdy dawali.