Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczne przedłużenie Orange Love na kolejne 6 miesięcy - wielkie zamieszanie...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Automatyczne przedłużenie Orange Love na kolejne 6 miesięcy - wielkie zamieszanie...

Uwaga! Uwaga! Po 6 miesiącach ogłaszam sukces! Dostałem w końcu fakturę na której rozliczenie jest w pełni zgodne z umową o warunkach przedłużenia na kolejne 6 miesięcy. Jest nawet te nieszczęsne 10zł za utrzymanie łącza :catwink:

Love_Przedluzenie6miesiecy.jpg

Trochę to trwało (od września 2019). Zastanawiam się, czy kontynuować status przedłużeniowy czy przejść na "normalną" umowę na 24 miesiące. Niby aktualna oferta, 20zł droższa od poprzedniej, nie ma w sobie nic co by mnie zainteresowało ale trochę się obawiam czy na pewno nie będzie znowu kłopotów i konieczności reklamowania co miesiąc...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Automatyczne przedłużenie Orange Love na kolejne 6 miesięcy - wielkie zamieszanie...

@bluesmanniak cieszę się że udało ci się wszystko . a co do zmiany no sam wiesz przyszłości nie przewidzisz 😊


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Automatyczne przedłużenie Orange Love na kolejne 6 miesięcy - wielkie zamieszanie...

To nie mi się udało, ja to od początku ogarniałem i wiedziałem jak ma być, to w końcu Orange się udało :catwink:


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Automatyczne przedłużenie Orange Love na kolejne 6 miesięcy - wielkie zamieszanie...

Kolejna faktura znowu wygląda w porządku - 89zł, tyle ile ma być. System ogarnął i ustabilizował 🙂

Tyle, że przynajmniej raz w miesiącu dzwonią, żeby przedłużyć umowę, czyli płacić 20zł więcej za dodanych kilka GB internetu w telefonie...