Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aneks do Smart Plan Halo II MNP

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Aneks do Smart Plan Halo II MNP

@Piotrekk85, ja te wszystkie warunki spełniam, tylko nie wiedzieć czemu widzę z różnego poziomu logowania niektóre inaczej, albo wcale. Konsultant niby potwierdza, że wszystko jest. Chyba zależy mi na obniżaniu kosztów? Zgłosiłem sprawę i cierpliwie czekam na odzew. Jeżeli spojrzysz na spokojnie na ten galimatias, to matematyka w każdym detalu musi być zgodna.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aneks do Smart Plan Halo II MNP

Tylko spójrz na to inaczej. Masz teoretycznie napisane 9,99 zł. A potem nagle przestajesz spełniać warunki. Regulamin regulaminem, ale umieszczenie takiej jednoznacznej i "bezwarunkowej" kwoty prowadziło by do reklamacji.
Niestety nie jest pomyślane to za dobrze.
W najnowszej ofercie pomyślane jest lepiej masz plan np. standardowy lub optymalny - i w cenniku odpowiednia kwota.
Anonim

Nie dotyczy

Aneks do Smart Plan Halo II MNP

@Piotrekk85, masz rację. Odnoszę wrażenie, że Orange próbuje wyjść ze stosu regulaminów na bardziej przejrzystą i czytelną  ścieżkę dla klienta. Nie jest to jednak tak proste, jakby się wydawało. Stąd też tyle problemów, ile umów na różne marketingowe promocje. Jak kiedyś wspomniałeś, klient najchętniej chciałby mieć wszystko w świadczonych usługach po jak najniższych kosztach. Jednakże biznes bywa bezkompromisowy i w starciu z nim, klient nierzadko przegrywa. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aneks do Smart Plan Halo II MNP

Konkurencja wcale nie lepsza. Też ma wariantowe abonamenty. Play ma Formuły S, M ... T-Mobile taryfy T1, T3,...
Anonim

Nie dotyczy

Aneks do Smart Plan Halo II MNP

@Piotrekk85, bardzo szybko dostałem odpowiedź na moją reklamację. Wszystkie zgody i rabaty zostały uwzględnione do tej kwoty, którą też mi potwierdziłeś. Przez 5 miesięcy będę miał wyrównane rachunki na łączną kwotę 50 zł. To najmilsza wiadomość pod słońcem przed jaką stoi przyszły solenizant Emotikon: Bardzo szczęśliwy