Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktywacja karty SIM


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Aktywacja karty SIM

Witam, czy jest możliwość powrotu do starej karty sim? Aktywowałam dziś nowo otrzymaną nano sim jednaj nie pasuje do starego telefonu którego nie chciałabym jeszcze zmnieniać mimo że przedłużyłam umowę biorąc nowy telefon. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź 

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja karty SIM

Jest taka możliwość, ale za wymianę karty sim zapłacisz z tego co się orientuję 25 zł. Ale jest inne rozwiązanie - kup sobie w kiosku starter Orange za 5 zł w standardzie sim, micro sim i nano sim. Wszystkie są już prawie sprzedawane w tym standardzie, wyjmij z "okienek" ostatnią kartę nano sim i za 5 zł będziesz miał adapter do swojej karty o której piszesz, pozdrawiam. Jeśli pomogłem to....nie zaszkodzi polajkować 😜

 

ps. a kartę nano sim wrzuć do nowego sprzętu, zarejestruj ją, zgarnij bonus i w wolnych chwilach "sprawdzaj" możliwości swojego nowego smartfona - gwarancja ucieka 😜


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Aktywacja karty SIM

W sklepach z elektroniką są też specjalne nakładki, dzięki którym można używać nanoSIM jako microSIM i jako "tradycyjnej". O tak to wygląda:

 

6207300925.jpg

 

ale... kosztują ok. 20 zł, więc są droższe niż nasze startery, a zatem patent @Anonim wydaje się najlepszy! 😄

 

No i szkoda się bawić z przywracaniem starej karty, za jakiś czas i tak będziesz potrzebować nano 😉