Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

1260 zł za sms premium

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

1260 zł za sms premium

@agat13 można wysłać sms 😞 ale tej nocy była zmiana limitu z 35 zł do 9999zł przez jakiegoś smsa

a nikt nie używał routera więc to chyba jakiś włam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53590
  • 622

1260 zł za sms premium

@OczekiwaczPrzeczytaj, co napisał @ketrasaArtur . Jak widzisz musisz reklamować powołując sie nawet na owo zwiększenie limitu. Postaraj się może dogadać na umorzenie części czy rozłożenie w czasie, gdy już nic nie uda Ci się wytargować,..


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

1260 zł za sms premium

@agat13 ok dzięki


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18469
  • 52838
  • 714

1260 zł za sms premium


@agat13napisał(-a)

@ketrasaArturŻycie..jak Ty nie wiesz jak, to co dopiero mówić o mnie...Uważasz, że warto nawet w karcie LTE na której pracuję w modemie 535 zrobić zastrzeżenie takich SMS-ów?


Na wszystkich swoich numerach, czy to internetowe, abonamentowe, czy na kartę, zakładam blokady. Co jakiś czas sprawdzam, czy dalej są, bo zdarzyło się, że zostały zdjęte i nikt nie przyznaje się do zdjęcia.

Najbardziej proponuję uważać w ofertach abonamentowych. Kiedyś zauważyłem, że w abonamencie zostały zdjęte blokady. Po kontakcie konsultantem na infolinii dowiedziałem się, że wszystkie ustawienia są resetowane po przedłużeniu umowy, dlatego tym bardziej w abonamencie należy sprawdzać.

 

W routerach Huawei np: B535 jest już możliwość wysłania takiego SMS-a logując się na router. Jest w ustawieniach routera możliwość wysyłania, jak i odbierania SMS-ów, nawet da się wpisać kody USSD i sprawdzić np. stan konta na karcie SIM włożonej do routera. Nie trzeba przekładać karty do telefonu, aby odczytać SMS-y. Są też apki do zarządzania routerem.