miesiąc temu
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
miesiąc temu
Czy planujecie wprowadzić usługę Visual voicemail w ofertach na kartę i Flex?
Rozwiązane! Idź do rozwiązania
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE
Rozwiązanie:
miesiąc temu
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
miesiąc temu
Dzień dobry, w najbliższej przyszłości nie mamy tego w planach. Ale jeśli w badaniach wyjdzie, że zainteresowanie tą usługą rośnie to wtedy na pewno wdrożymy.
1 ODPOWIEDŹ 1
miesiąc temu
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
miesiąc temu
Dzień dobry, w najbliższej przyszłości nie mamy tego w planach. Ale jeśli w badaniach wyjdzie, że zainteresowanie tą usługą rośnie to wtedy na pewno wdrożymy.