Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak uruchamia się pakiet 2400 GB? Dobrze by było dodać info o ilości paczek.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 186
  • 495
  • 0

Jak uruchamia się pakiet 2400 GB? Dobrze by było dodać info o ilości paczek.

Proszę przekazać jak się włącza pakiet np z puli 2400 GB co odnowienie otrzymujemy 200 GB w smsie powinna znajdować się informacja ile zostało nam jeszcze pakietów 🙂 dziękuje

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 103
  • 340
  • 101

Jak uruchamia się pakiet 2400 GB? Dobrze by było dodać info o ilości paczek.

2400GB to 12 paczek po 200GB, które włączają się po aktywacji usługi, a także po każdorazowym odnawianiu jej w kolejnych miesiącach.

Aby skorzystać z promocji, należy:

KROK 1: zarejestrować się w promocji za pomocą:

  • SMS o treści 2400GB na numer 811 (bezpłatny),
  • w aplikacji Mój Orange.

KROK 2: Włączyć usługę Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB na 31 dni (cykliczna). Usługę w wersji za 35zł z pakietem 25GB można łatwo włączyć za pomocą:

  • SMS o treści AKT35 CYKL pod numer 630,
  • kodu USSD *101*2*35#,
  • w aplikacji Mój Orange.

Pierwsza paczka 200 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne przy odnowieniu się usługi.

 

Rzeczywiście przy przyznawaniu kolejnych paczek, w SMSie potwierdzającym, nie ma informacji, która to paczka. Dziękujemy za sugestię, weźmiemy ja pod uwagę w przyszłości.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 103
  • 340
  • 101

Jak uruchamia się pakiet 2400 GB? Dobrze by było dodać info o ilości paczek.

2400GB to 12 paczek po 200GB, które włączają się po aktywacji usługi, a także po każdorazowym odnawianiu jej w kolejnych miesiącach.

Aby skorzystać z promocji, należy:

KROK 1: zarejestrować się w promocji za pomocą:

  • SMS o treści 2400GB na numer 811 (bezpłatny),
  • w aplikacji Mój Orange.

KROK 2: Włączyć usługę Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB na 31 dni (cykliczna). Usługę w wersji za 35zł z pakietem 25GB można łatwo włączyć za pomocą:

  • SMS o treści AKT35 CYKL pod numer 630,
  • kodu USSD *101*2*35#,
  • w aplikacji Mój Orange.

Pierwsza paczka 200 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne przy odnowieniu się usługi.

 

Rzeczywiście przy przyznawaniu kolejnych paczek, w SMSie potwierdzającym, nie ma informacji, która to paczka. Dziękujemy za sugestię, weźmiemy ja pod uwagę w przyszłości.