Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA z Orange Love

Anonim

Nie dotyczy

AMA z Orange Love

Ja od czasów Funpacka uciekłem w tym miesiącu od VoIP-a i tv, ale zachowałem rabaty w kwocie 70 zł i tańsze Mini Orange Love o 2 dychy, więc sobie poszalałem z czym innym Emotikon: Mrugający


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

AMA z Orange Love

@ketrasaArtur kiedy to było? 

@bluesmanniak  rewolucja? Jeżeli już to tylko taka jak np w Rożawie  😁😁😁

@wscieklaewka  bo zrobiłem aneks 😜


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

AMA z Orange Love

@PARANOJA 19 września 2019r. kończyła mi się umowa z OL. Żadnej promocji dla stałego klienta, za to podwyżka abonamentu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

AMA z Orange Love

Też byłem w takiej sytuacji (25 sierpnia) ale poszedłem w automatyczne przedłużenie na 6 kolejnym miesięcy, by nie wpaść w podwyżkę. No i teraz drugi miesiąc reklamuję kosmiczne faktury, bo system tego nie strawił...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

AMA z Orange Love

@ketrasaArtur Bo OL to nie jest jakaś super rewelacyjna oferta. Mogli Ci zaproponować rabat -10zl/mc za utrzymanie. Jeżeli to Love z TV to I Tak na to samo by wyszło cenowo 😉

Też zależy na jakiego handlowca się trafi.

Idą "świeta" więc pewnie za jakiś miesiąc operatorzy będą mamic super hiper mega extra fantastycznymi ofertami. Z drugiej strony ceny idą w górę więc też jestem ciekaw jak to się będzie kształtować.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

AMA z Orange Love

OL bez TV. Miałem, ale za mocno mnie TV od Orange nerwowała i odpuściłem.

Zanim podjąłem decyzję o rezygnacji, kilkanaście razy dzwoniłem do BOK. Konsultanci jednogłośnie podwali, że obecnie nie ma działu utrzymania klienta, więc jak się decyduje na ofertę standardową, to przedłuża umowę, jak nie, to rezygnacja. Kilka salonów Orange z część wschodnia woj. mazowieckiego też odwiedziłem, ale nie proponowali żadnych promocji utrzymaniowych.

W OL miałem dwa numery i jeden mam w Planie Mobilnym. Tu dostałem w tej samej cenie minuty międzynarodowe. To mnie skusiło do przedłużenia umowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

AMA z Orange Love

Trafiłem na temat i postanowiłem dokładniej zasięgnąć informacji o OL.

Tutaj temat i wyjaśnienie: https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Orange-Love-%C5%9Amier%C4%87-abonenta-Czy-wdowa-mo%C5%BCe-kontyn...

 

Jak ja się cieszę teraz, że uciekłem z OL i udało mi się zachować numery. Szkoda tylko mi tej wdowy.