Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jest skrzynka w bloku, ale brak pionu. Co zrobić aby to zostało wykonane i aby miał światłowód?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Jest skrzynka w bloku, ale brak pionu. Co zrobić aby to zostało wykonane i aby miał światłowód?

Zwracam się do państwa z informacją na temat możliwości podłączenia sieci światłowodowej do mojego mieszkania. Od ponad 5 lat chodzę do państwa salonu, dzwonię ma waszą infolinię, wysyłam zgłoszenia przez stronę internetową a i tak ciągle słyszę, że nie ma możliwości podłączenia sieci światłowodowej w moim mieszkaniu. Dodam tylko, że w piwnicy budynku w którym mieszkam znajduje się skrzynka światłowodowa, która była zainstalowania specjalnie do lokalu użytkowego znajdującego się na parterze budynku. Podczas montażu tej skrzynki światłowodowej nasza wspólnota mieszkaniowa wyraziła zgodę na jej montaż, a według umowy ze wspólnotą oprócz tej skrzynki światłowodowej i podłączenia do lokalu użytkowego, miał być wykonany pion tak, aby wszyscy mieszkańcy mieli dostęp do Internetu światłowodowego. Niestety ten pion nigdy nie położony i na dzień dzisiejszy dalej go nie ma.

 

Jakie trzeba jeszcze spełnić warunki, ewentualnie z kim się kontaktować aby taka inwestycja weszła w życie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 27
  • 112
  • 27

Jest skrzynka w bloku, ale brak pionu. Co zrobić aby to zostało wykonane i aby miał światłowód?

Trudno mi odnieść się do pytania nie znając konkretnego adresu i sytuacji.

Być może wymagania administratora budynku są bardzo wygórowane, typu: położenie pionów pod tynkiem, lub przy okazji remont klatki schodowej.
Ogólnie temat wygląda tak, że są podpisywane zgody z administratorem budynku, oraz umowa na udostępnienie nieruchomości, Później przed realizacją zamówień Klientów wykonywany jest rurarz (jeśli nie ma szachtów) i piony, do których podłączani są instalacją poziomą Klienci, to tak bardzo ogólnie opisując ten proces.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 27
  • 112
  • 27

Jest skrzynka w bloku, ale brak pionu. Co zrobić aby to zostało wykonane i aby miał światłowód?

Trudno mi odnieść się do pytania nie znając konkretnego adresu i sytuacji.

Być może wymagania administratora budynku są bardzo wygórowane, typu: położenie pionów pod tynkiem, lub przy okazji remont klatki schodowej.
Ogólnie temat wygląda tak, że są podpisywane zgody z administratorem budynku, oraz umowa na udostępnienie nieruchomości, Później przed realizacją zamówień Klientów wykonywany jest rurarz (jeśli nie ma szachtów) i piony, do których podłączani są instalacją poziomą Klienci, to tak bardzo ogólnie opisując ten proces.