Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czat w aplikacji Mój Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czat w aplikacji Mój Orange

Czy planujecie coś takiego wdrożyć, bo jeśli klient ma awarię internetu w domu, to mógłby skorzystać z czatu w aplikacji, bo połączenia z aplikacji są płatne, co niestety zraża klientów, do takiego kontaktu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 51
  • 107
  • 50

Czat w aplikacji Mój Orange

Rozumiem, że masz na myśli sytuację, gdy nie masz np. środków na koncie prepaid i nie posiadasz dostępu do WiFi. Generalnie transmisja danych z aplikacji jest zerowana (oczywiście jeśli logujesz się do nadajników w Polsce). Jeśli mimo tego nie możesz w takiej sytuacji nawiązać czata z BOK to być może na samym czacie transmisja danych jest płatna. Jeśli tak, to dodamy tę transmisje również do wyzerowania opłaty wzorem czata z Nowego Mój Orange na www.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 51
  • 107
  • 50

Czat w aplikacji Mój Orange

Rozumiem, że masz na myśli sytuację, gdy nie masz np. środków na koncie prepaid i nie posiadasz dostępu do WiFi. Generalnie transmisja danych z aplikacji jest zerowana (oczywiście jeśli logujesz się do nadajników w Polsce). Jeśli mimo tego nie możesz w takiej sytuacji nawiązać czata z BOK to być może na samym czacie transmisja danych jest płatna. Jeśli tak, to dodamy tę transmisje również do wyzerowania opłaty wzorem czata z Nowego Mój Orange na www.