Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - aplikacja Mój Orange - zasady


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

AMA - aplikacja Mój Orange - zasady

Ten temat ma za zadnie ponownie przybliżyć wam zasady wydarzenia.

Na wasze pytania odpowiadać będą eksperci odpowiedzialni za rozwój mobilnej aplikacji Mój Orange:

- Darek Korczykowski
- Piotrek Kwiatkowski

Będą dostępni dla Was w czwartek 4 kwietnia w godz. 12:00 – 15:00.

podczas samego wydarzenia

  • pytania należy zadawać w tej kategorii, będzie ona dostępna dla wpisów tylko w trakcie wydarzenia.
  • każde pytanie to osobny temat, który zostanie zamknięty po udzieleniu odpowiedzi przez eksperta - w przypadku wątpliwości należy założyć kolejny temat
  • ze względu na publiczny charakter wydarzenia eksperci będą odpowiadali tylko na pytania niewymagające weryfikacji danych na koncie klienta - indywidualne przypadki należy zgłaszać do BOK poprzez chat lub telefonicznie
  • eksperci odpowiedzą na pytania wyłącznie dotyczące aplikacji mobilnej Mój Orange
  • możliwość zadawania pytań zakończy się o godz. 15:00
  • jeżeli będą pytania, na które podczas AMY nie zdążą odpowiedzieć nasi eksperci lub by udzielić pełnej odpowiedzi konieczna będzie konsultacja, to w ciągu kilku dni ją opublikujemy. Innymi słowy - nie zostawimy pytania bez odpowiedzi.
  • mamy również przewidziane drobne upominki dla trzech użytkowników, których pytania otrzymają najwięcej polubień!
  • jak zawsze trzymamy się Zasad Nasz Orange

Mamy nadzieję, że to wydarzenie spotka się z Waszym przychylnym odbiorem.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Nasz Orange

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

AMA - aplikacja Mój Orange - zasady

Kończy się czas na zadawanie pytań. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział.

Odpowiedzi na zadane pytania uzupełnimy razem z naszymi ekspertami najszybciej jak to będzie możliwe.