Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

sprawy eko

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 555
  • 8

sprawy eko

@Jacek_GREEN- pytanie takie bardziej do ciebie. Przeczytalem wszystkie twoje artykuly. Od kiedy tak na poważnie zajmujesz się sprawami eko? Od początku zawodowo tym sie parasz? Przepraszam jesli to zbyt osobiste.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

sprawy eko

Jak byłem dzieckiem i inni chcieli być strażakiem i policjantem, to ja chciałem być ekologiem! (Ewentualnie szpiegiem.) A ulubioną kreskówką był Kapitan Planeta. Ale potem trochę się rozeszło po kościach - zostało zainteresowanie i prywatne działania we własnym zakresie. Zawodowo zajmuję się tym na pełny etat od roku (trochę więcej jeśli wliczyć w to kilka miesięcy, kiedy zajmowałem się jeszcze czym innym, ale rozmawialiśmy z moimi przyszłymi szefami w Orange Polska o tym, jak można by się zabrać za animację/katalizację tematu.)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

sprawy eko

Jak byłem dzieckiem i inni chcieli być strażakiem i policjantem, to ja chciałem być ekologiem! (Ewentualnie szpiegiem.) A ulubioną kreskówką był Kapitan Planeta. Ale potem trochę się rozeszło po kościach - zostało zainteresowanie i prywatne działania we własnym zakresie. Zawodowo zajmuję się tym na pełny etat od roku (trochę więcej jeśli wliczyć w to kilka miesięcy, kiedy zajmowałem się jeszcze czym innym, ale rozmawialiśmy z moimi przyszłymi szefami w Orange Polska o tym, jak można by się zabrać za animację/katalizację tematu.)