Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Personalne?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 96
  • 306
  • 2

Personalne?

Pytanie do Jacka, czy dążysz do bycia eko guru, w Orange to wyzwanie i chcesz osiągnąć konkretny cel?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

Personalne?

Nie! Nie wierzę w "guru", nie jestem i nie będę "zielonym sumieniem" Orange (też mnie o to pytano ;D), bo to nie o to chodzi. Nie potrzebujemy garstki "ideałów" (zresztą w ogóle tacy nie istnieją...) czy "obsjesjonatów". Potrzeba żeby dużo ludzi zaczęło trochę coś robić i z tego się zrobią naprawdę duże wyniki. Celem w Orange jest katalizowanie tego tematu, przyspieszenie, spotkanie ludzi i pomysłów. Widzę to tak, że za dwa lata nie będę potrzebny bo to będzie trochę zaszczepione wszędzie i samo się będzie kręcić na zielono. 🙂

(No chyba, że mi dacie poziom Guru u Was na Forum, to biorę ;D.)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

Personalne?

Nie! Nie wierzę w "guru", nie jestem i nie będę "zielonym sumieniem" Orange (też mnie o to pytano ;D), bo to nie o to chodzi. Nie potrzebujemy garstki "ideałów" (zresztą w ogóle tacy nie istnieją...) czy "obsjesjonatów". Potrzeba żeby dużo ludzi zaczęło trochę coś robić i z tego się zrobią naprawdę duże wyniki. Celem w Orange jest katalizowanie tego tematu, przyspieszenie, spotkanie ludzi i pomysłów. Widzę to tak, że za dwa lata nie będę potrzebny bo to będzie trochę zaszczepione wszędzie i samo się będzie kręcić na zielono. 🙂

(No chyba, że mi dacie poziom Guru u Was na Forum, to biorę ;D.)