Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Zmiana warty"

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13299
  • 54533
  • 638

"Zmiana warty"

Na ile realne jest i w jakim terminie (w przybliżeniu) przejście całkowicie na FTTH przy usługach szerokopasmowych? Co z klientami, którzy wciąż podłączają różne usługi do linii analogowej?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

"Zmiana warty"

Nie mam na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi z datą. Na pewno kiedyś w końcu powinno się to wydarzyć. Ale z powodów prawno-regulacyjnych i komercyjnych nie jest to takie proste - choć środowiskowo na pewno lepsze. FTTH wygra powoli po prostu parametrami technicznymi.

Całkowita rezygnacja z miedzi to musiałyby być systemowe rozwiązania na szczeblu krajowym a może i europejskim- czy to realne nie wiem, a kiedy - to jeszcze mniej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

"Zmiana warty"

Nie mam na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi z datą. Na pewno kiedyś w końcu powinno się to wydarzyć. Ale z powodów prawno-regulacyjnych i komercyjnych nie jest to takie proste - choć środowiskowo na pewno lepsze. FTTH wygra powoli po prostu parametrami technicznymi.

Całkowita rezygnacja z miedzi to musiałyby być systemowe rozwiązania na szczeblu krajowym a może i europejskim- czy to realne nie wiem, a kiedy - to jeszcze mniej.