Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Treści prezentowane na stronach Orange.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53613
  • 734

Treści prezentowane na stronach Orange.

Czy brane są pod uwagę informacje przedstawiane na stronie Orange pod kątem ekologii? Szybsze dotarcie do potrzebnych informacji przez użytkownika, to krótszy czas działają urządzeń, a co za tym idzie, mniejsze zużycie energii elektrycznej. Może warto również pod tym kontem popatrzeć na zamówienia online, aby jak najbardziej uprościć składanie zamówień.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

Treści prezentowane na stronach Orange.

Nie wprost - ale właśnie jako szybkość dotarcia / efektywność komunikatu. To jedne z kluczowych elementów projektowania / rozmieszczania, które biorą pod uwagę zarządzający stroną od strony user experience i efektywności.

Ale oczywiście wszystko zależy kto czego szuka i po co - bo osobiście (nie na stronach Orange ale po prostu) mnie się zawsze wydaje, że nie mogę łatwo znaleźć na jakiejś stronie tego, czego akurat potrzebuję 😂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

Treści prezentowane na stronach Orange.

Nie wprost - ale właśnie jako szybkość dotarcia / efektywność komunikatu. To jedne z kluczowych elementów projektowania / rozmieszczania, które biorą pod uwagę zarządzający stroną od strony user experience i efektywności.

Ale oczywiście wszystko zależy kto czego szuka i po co - bo osobiście (nie na stronach Orange ale po prostu) mnie się zawsze wydaje, że nie mogę łatwo znaleźć na jakiejś stronie tego, czego akurat potrzebuję 😂