Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieużywane kable miedziane 2

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Nieużywane kable miedziane 2

Ok robicie deinstalację miedzi podwieszonej. Choć to neo reguła. Są miejsce ze to dalej wisi i nie ma reakcji. Nie widziałem żeby to było obligatoryjne podczas instalacji ftth. A co z infrastuktura podziemna na ostatnim fragmencie do klienta. Tego chyba wyrywać nie zamierzacie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

Nieużywane kable miedziane 2

Dotyczy to też miedzi w ziemi, nawet bardziej - chociaż akurat nie wiem, czy na ostatniej mili, możliwe, że mniej.

Ale to tutaj wywieszam białą flagę, nie mamy koleżeństwa z Sieci na tym AMA z nami bo miało być o Re, więc nie mam na szybko szczegółów co dokładnie jest wyciągane / zdejmowane i w jakim harmonogramie. 😉

 

A jakieś przykłady, gdzie dalej wisi mógłbym prosić? To przekazałbym do Sieci, żeby zbadali. Może być oczywiście, że błąd / zapomnienie, ale może być też, że np. to nie nasze albo ktoś jeszcze z tego korzysta. Ale to na konkretnej lokalizacji będzie można wyjaśnić.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

Nieużywane kable miedziane 2

Dotyczy to też miedzi w ziemi, nawet bardziej - chociaż akurat nie wiem, czy na ostatniej mili, możliwe, że mniej.

Ale to tutaj wywieszam białą flagę, nie mamy koleżeństwa z Sieci na tym AMA z nami bo miało być o Re, więc nie mam na szybko szczegółów co dokładnie jest wyciągane / zdejmowane i w jakim harmonogramie. 😉

 

A jakieś przykłady, gdzie dalej wisi mógłbym prosić? To przekazałbym do Sieci, żeby zbadali. Może być oczywiście, że błąd / zapomnienie, ale może być też, że np. to nie nasze albo ktoś jeszcze z tego korzysta. Ale to na konkretnej lokalizacji będzie można wyjaśnić.