Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa Dzięki Tobie z numeru FLEX cz2.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Usługa Dzięki Tobie z numeru FLEX cz2.

Numery na kartę pełnią funkcje internetu i są rozmiecione w kilku lokalizacjach oddalonych ode mnie o około 20-40 km. Tam jest opcja kumulacji GB, wiec to dla mnie jest dobre rozwiązanie.

Załóżmy, że w punkcie A gdzie jest jeden numer z internetem, najwięcej używa się go w zimie, więc zostają zużyte GB z okresu, kiedy nie musiał być intensywnie użytkowany. Podobna sytuacja jest w punkcie B, gdzie intensywność użytkowania przypada na okres letni.

 

Z tego powodu potrzebna mi jest usługa Dzięki Tobie i możliwość zdalnego zasilenia numerów po przez wysłanie SMS-a na numer 501 700 700.

 

Szkoda, że FLEX nie zapewnia kumulacji GB, więc w tym momencie oferta na kartę jest dla mnie tańsza w skali roku.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Usługa Dzięki Tobie z numeru FLEX cz2.

nie, no, jasne kumam, że korzystasz na pewno z jakiegoś konkretnego powodu i wiadomo, że najlepiej dobierać produkt optymalizując pod siebie - niestety na razie nie planujemy dodawać tej funkcjonalności doładowań do Flexa - ale nasi koledzy z prepaida prężnie działają i ostatnio wdrożyli stronkę z doładowaniami przez Blika, fajnie to działa - polecam sprawdzić, moze to dla Ciebie też będzie wygodne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Usługa Dzięki Tobie z numeru FLEX cz2.

nie, no, jasne kumam, że korzystasz na pewno z jakiegoś konkretnego powodu i wiadomo, że najlepiej dobierać produkt optymalizując pod siebie - niestety na razie nie planujemy dodawać tej funkcjonalności doładowań do Flexa - ale nasi koledzy z prepaida prężnie działają i ostatnio wdrożyli stronkę z doładowaniami przez Blika, fajnie to działa - polecam sprawdzić, moze to dla Ciebie też będzie wygodne.