Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego nie ma dostępnej telekonferencji? cz3

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1457
  • 6306
  • 43

Dlaczego nie ma dostępnej telekonferencji? cz3

Ok, już chyba wiem czemu się nie zrozumieliśmy. Nie chodzi mi o usługę Telekonferencja pod numerem 500990990. Chodzi mi o bezpośrednią konferencję z rozmówcami z poziomu telefonu poprzez dodanie numerów do połączenia. W Nju na Abonament jest to możliwe (https://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,rozmowa-konferencyjna). Dlaczego nie ma we Flex i czy będzie to dostępne? Czy technicznie platforma nie jest do tego dostosowana? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Dlaczego nie ma dostępnej telekonferencji? cz3

tak samo to rozmumiem @tolek

wydaje mi się cały czas, że działa to tak, jak Ci opisałem - nawet ten przykład co podaje nju trochę na to wskazuje:

cytuję:

Dodałeś do konferencji (oprócz siebie) 2 rozmówców. Z pierwszym rozmówcą połączenie trwało 3 minuty a z drugim 2 minuty.

Połączenie zostanie rozliczone w poniższy sposób

3 minuty (czas połączenia z 1 rozmówcą) + 2 minuty (czas połączenia z 2 rozmówcą) = 5 minut

 

Jaki by miała sens taka kalkulacja, jakby rozmowa ta była darmowa i wchodziła w unlimited?

Wg. mnie to jest po to, że nasi koledzy z nju liczą 3 minuty x 29gr + 2 minuty x 29 gr i do rachunku doliczają Ci 1,45 PLN on top.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Dlaczego nie ma dostępnej telekonferencji? cz3

tak samo to rozmumiem @tolek

wydaje mi się cały czas, że działa to tak, jak Ci opisałem - nawet ten przykład co podaje nju trochę na to wskazuje:

cytuję:

Dodałeś do konferencji (oprócz siebie) 2 rozmówców. Z pierwszym rozmówcą połączenie trwało 3 minuty a z drugim 2 minuty.

Połączenie zostanie rozliczone w poniższy sposób

3 minuty (czas połączenia z 1 rozmówcą) + 2 minuty (czas połączenia z 2 rozmówcą) = 5 minut

 

Jaki by miała sens taka kalkulacja, jakby rozmowa ta była darmowa i wchodziła w unlimited?

Wg. mnie to jest po to, że nasi koledzy z nju liczą 3 minuty x 29gr + 2 minuty x 29 gr i do rachunku doliczają Ci 1,45 PLN on top.