Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wersja NMO dla osób z niepełnosprawnością lub dysfunkcją narządów wzroku

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wersja NMO dla osób z niepełnosprawnością lub dysfunkcją narządów wzroku

Czy planowana jest wersja dla osób z niepełnosprawnością lub dysfunkcją narządów wzroku? Brakuje takich rzeczy jak wysoki kontrast, większa czcionka. A nawet taka niby prosta rzecz jak wiele odnośników nie ma alternatywnych tekstów (znacznik alt w html) by pogram odczytujący strony na głos mógł je poprawnie rozpoznać.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 9
  • 31
  • 9

Wersja NMO dla osób z niepełnosprawnością lub dysfunkcją narządów wzroku

W Orange przywiązujemy dużą wagę do przełamywania barier w dostępie do komunikacji. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

 

Kwestie te reguluje Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 26 marca 2014 r. w sprawie szczegółowych wymagań dotyczących świadczenia udogodnień dla osób niepełnosprawnych przez dostawców publicznie dostępnych usług telefonicznych.

 

Również w kontekście Mój Orange sukcesywnie uwzględniamy potrzeby osób niepełnosprawnych. Przykładem tego jest strona do rejestracji konta Mój Orange z udostępnioną możliwością nawigacji głosem. W tym kierunku chcemy podążać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 9
  • 31
  • 9

Wersja NMO dla osób z niepełnosprawnością lub dysfunkcją narządów wzroku

W Orange przywiązujemy dużą wagę do przełamywania barier w dostępie do komunikacji. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

 

Kwestie te reguluje Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 26 marca 2014 r. w sprawie szczegółowych wymagań dotyczących świadczenia udogodnień dla osób niepełnosprawnych przez dostawców publicznie dostępnych usług telefonicznych.

 

Również w kontekście Mój Orange sukcesywnie uwzględniamy potrzeby osób niepełnosprawnych. Przykładem tego jest strona do rejestracji konta Mój Orange z udostępnioną możliwością nawigacji głosem. W tym kierunku chcemy podążać.