Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozliczenie salda na Mój Orange

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Rozliczenie salda na Mój Orange

Klient może zamówić zestawienie faktur i rozliczonych wpłat. Musi jednak się z nami w tym celu skontaktować. Dobrym rozwiązaniem byłoby udostępnienie tej opcji klientom korzystającym z Mój Orange. Na portalu w sekcji z fakturami mógłby być dostępny przycisk do generowania rozliczenia salda. Po jego naciśnięciu wybieralibyśmy okres dla jakiego system ma wygenerować takie zestawienie. Rozliczenie byłoby zapisywane w formie pliku PDF. Byłoby to wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy mają wątpliwości dotyczące swoich płatności.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 25
  • 60
  • 25

Rozliczenie salda na Mój Orange

Cześć Wszystkim,

 

Miło nam, że będziemy mogli odpowiadać dzisiaj na Wasze pytania, zapraszamy! A oto odpowiedź na pierwsze z nich

 

Dzięki za sugestię, użytkownicy Mój Orange dotychczas nie sygnalizowali potrzeby korzystania z funkcji generowania takiego zestawienia faktur i wpłat. Przeanalizujemy temat i możliwości jego wprowadzenia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 25
  • 60
  • 25

Rozliczenie salda na Mój Orange

Cześć Wszystkim,

 

Miło nam, że będziemy mogli odpowiadać dzisiaj na Wasze pytania, zapraszamy! A oto odpowiedź na pierwsze z nich

 

Dzięki za sugestię, użytkownicy Mój Orange dotychczas nie sygnalizowali potrzeby korzystania z funkcji generowania takiego zestawienia faktur i wpłat. Przeanalizujemy temat i możliwości jego wprowadzenia.