Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 1503
  • 2366
  • 46

Jak dużo Was jest w zespole?

Pytanie podesłane wcześniej przez @tolek.

Jak duże są zespoły programistów, testerów, etc.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Rozwiązanie:
Highlighted
Ekspert AMA
  • 9
  • 31
  • 9

Zespół zajmujący się na stałe rozwojem Mój Orange liczy kilkanaście osób. To osoby budujące koncepcję rozwiązań, tworzące ich wizualizację, badające, czy spełniają one Wasze oczekiwania itp.

Gdy już wiemy, co chcemy zrobić Emotikon: Szczęśliwy - angażujemy architektów, developerów, testerów - ich liczba jest zmienna, w zależności czym konkretnie się zajmujemy i jak złożony jest to temat (kilka, kilkanaście osób).

Wszystkie odpowiedzi:
Highlighted
Ekspert AMA
  • 9
  • 31
  • 9

Zespół zajmujący się na stałe rozwojem Mój Orange liczy kilkanaście osób. To osoby budujące koncepcję rozwiązań, tworzące ich wizualizację, badające, czy spełniają one Wasze oczekiwania itp.

Gdy już wiemy, co chcemy zrobić Emotikon: Szczęśliwy - angażujemy architektów, developerów, testerów - ich liczba jest zmienna, w zależności czym konkretnie się zajmujemy i jak złożony jest to temat (kilka, kilkanaście osób).