Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 - wejście telefoniczne, realizowanie połączeń telefonicznych a miedź

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 389
  • 0

Funbox 6 - wejście telefoniczne, realizowanie połączeń telefonicznych a miedź

Mam pytanie odnośnie telefonu stacjonarnego podłączonego do Funbox 6. Czy wówczas rozmowy są realizowane przez światłowód, czy jest jeszcze dostępne wejście do dawnej linii telefonicznej (miedzianej) np. poprzez jakiś adapter, która realizowałaby usługi telefoniczne zamiast światłowodu?

Jeśli rozmowy telefoniczne są realizowane przez światłowód to mam kilka pytań. Czy jest to telefonia cyfrowa oraz czy wpływa na szybkość internetu (w umowie jest chyba nawet taki zapis, że może wpływać)?

Podsumowując czy mając światłowód mogę jeszcze korzystać z linii telefonicznej (miedzianej) dla samej usługi telefonicznej, czy Orange odchodzi już od miedzi i telefonia realizowana jest tylko przez światłowód?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 58
  • 292
  • 57

Funbox 6 - wejście telefoniczne, realizowanie połączeń telefonicznych a miedź

Telefon podłączony do Funboxa 6 pracuje tylko jako telefon VoIP, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie aby w ramach oddzielnej umowy klient mógł również mieć telefon PSTN

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 58
  • 292
  • 57

Funbox 6 - wejście telefoniczne, realizowanie połączeń telefonicznych a miedź

Telefon podłączony do Funboxa 6 pracuje tylko jako telefon VoIP, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie aby w ramach oddzielnej umowy klient mógł również mieć telefon PSTN