Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Statystyki oglądania kanałów

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1640
  • 7155
  • 52

Statystyki oglądania kanałów

Czy dekodery wysyłają informację odnośnie oglądanych kanałów, czasu ich oglądania itp czy jest to liczone na innym poziomie? Pamiętam że były podawane informacje jaki program bodajże w trakcie świąt cieszył się największą popularnością. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 37
  • 124
  • 36

Statystyki oglądania kanałów

W dekoderach jest opcja Dane statystyczne. Można ją aktywować przy pierwszej instalacji lub w Moje konto>Ustawienia>Dane statystyczne. Po aktywowaniu tej opcji mamy dostęp do zebranych na dekoderze danych o wykorzystywaniu funkcji dekodera, wybieranych zakładkach, kanałach, filmach. W  każdej chwili można wycofać tę zgodę w tym samym miejscu: w Moje konto>Ustawienia>Dane statystyczne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 37
  • 124
  • 36

Statystyki oglądania kanałów

W dekoderach jest opcja Dane statystyczne. Można ją aktywować przy pierwszej instalacji lub w Moje konto>Ustawienia>Dane statystyczne. Po aktywowaniu tej opcji mamy dostęp do zebranych na dekoderze danych o wykorzystywaniu funkcji dekodera, wybieranych zakładkach, kanałach, filmach. W  każdej chwili można wycofać tę zgodę w tym samym miejscu: w Moje konto>Ustawienia>Dane statystyczne.