Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Menu startowe c.d.

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Menu startowe c.d.

@Renata_Dekodery 

Z całym szacunkiem, ale Twoja odpowiedź:


"W tym temacie istnieje widoczny podział wśród użytkowników: dla niektórych mozaika jest niezbędna (to miejsce wejścia do wszystkich funkcjonalności), a niektórym- niepotrzebna. Mozaika to tez miejsce informowania o nowościach i okazjach, pracujemy nad takim rozwiązaniem, żeby wszyscy korzystali z mozaiki."

 

Jest dla mnie zupełnie nie do zaakceptowania. Czy na Twoim TV też wyświetla się menu od razu kiedy go włączysz? Zapewniam Cię, że nie ma takiego podziału użytkowników jak sugerujesz. Ci którzy chcą korzystać z tego rozbudowanego menu na pewno go znajdą, jest przecież wywoływane największym przyciskiem na pilocie. Natomist Ci, którzy nie tyle nie życzą go sobie, co nie potrafią zrozumieć kontekstu, oczekują od TV tylko jedengo: że włączy się ostatnio oglądany kanał. Mam na myśi pzrede wszystkim seniorów. Przez rok nie udało mi się do waszego menu przekonać ani mojem teściowej, ani mamy ani nawet małżonki.

Stanowczo ponawiam sugestię, abyście jeszcze raz przemyśleli Wasze stanowisko w tej kwestii i wprowadzili opcję nie włączania tego menu przy starcie dekodera. Opcja może być głęboko zakopana, ale powinna być.

Nachalność w prezentowaniu oferty nie zawsze jest skuteczną strategią.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 37
  • 124
  • 36

Menu startowe c.d.

Dobrze, przyjmujemy sugestię do ponownego przemyślenia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 37
  • 124
  • 36

Menu startowe c.d.

Dobrze, przyjmujemy sugestię do ponownego przemyślenia.