Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolny internet


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Wolny internet

MAM PODOBNY PROBLEM  Mam w umowie zapisane że będe miał prędkość do 16 mb/s, wysyłanie 2mb/s. Najwieksza zmierzona prędkość to 12 mb/s, wysyłanie 1,2 mb/s. Dobra jakoś internet chodził. Od tygodnia jest tragicznie popatrzcie na ten wynik testu: www.speedtest.pl/test/147730745       TO jest śmiech na sali prędkość spadła do maksymalnie 2 mb/s ,a wysyłanie max 1 mb/s. Próbowałem dużo sposobów aby cos naprawic bo nie jestem zielony w tych sprawach. I chyba po 3 latach współpracy zmienie dostawce na lokalnego, który w ciągu 3 lat rozwinął światłowód na całą moją okolice, co wy teraz dopiero się reklamujecie że jesteście liderami. Ale w czym??? Chyba w denerwowaniu klientów.

8 ODPOW. 8

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Wolny internet

I to jest smutna prawda niestety. Dlatego masz w umowie do 16 skoro masz nawet 1 to i tak mieścisz sie w normie. Jak przekroczysz 16 to złóż reklamację.

Osobiście wolałbym zamiast obiecanych cudów, zagwarantowaną prędkość minimalną na jaką stać Orange. 

Dlatego w umowach pisze się prędkość do, a nie prędkość od.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Wolny internet

@mi4, piszesz o internecie mobilnym czy stacjonarnym? Z tego co widzę wątek dotyczył intranetu mobilnego (nie DSL).

 

Co do kiepskich prędkości to proszę napisz jaki masz sprzęt. Lokalizacja z dokładnością do ulicy również może być pomocna. W większości przypadków jest rozwiązanie, aby wszystko lepiej działało.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Wolny internet

Internet jest po kablu. Fun box 2,0. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Wolny internet

To ten wątek z tego co zrozumiałem dotyczył LTE.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Wolny internet

@Pathfinder, @Johan Biorąc wasze powyższe wpisy pod uwagę, powstał ten nowy temat, umieszczony w odpowiedniej kategorii. Bardzo szczęśliwy mężczyzna


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Wolny internet

U mnie też internet zwolnił.Może z tydzień był na poziomie 6 Mb/s, a teraz jest ledwo 5 i tak już zostało.Jest jakis sposób, by wymóc na orange modernizację centrali? Bo to ponoć konieczność, bym mógł zostać przeniesiony na vdsl.W salonie proponowali, ale nic nie zrobią, skoro brak warunków technicznych.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Wolny internet

U mnie zwolnl  było 14Mb/s jest 8 Mb/s. Dlaczego ?

Anonim

Nie dotyczy

Wolny internet


bogzal napisał(-a):

U mnie zwolnl  było 14Mb/s jest 8 Mb/s. Dlaczego ?


@bogzalTo pokaz statystyki DSL z routera ?